الزام ماسک برای رانندگان: جریمه ها از سال 2023 تهدید می شود

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2022/11/15 ساعت 4:24 بعد از ظهر

ست محافظ دهان باید در جعبه کمک های اولیه حمل شود. این تعهد از 1 فوریه 2022 وجود داشته است. با این حال، تاکنون یک دوره انتقالی وجود دارد که در 31 ژانویه 2023 به پایان می رسد. بنابراین در حال حاضر نیازی به ماسک های موجود در جعبه کمک های اولیه ندارید. استفاده از ماسک فقط از سال آینده اجباری خواهد بود. لازم نیست بلافاصله یک جعبه کمک های اولیه جدید بخرید. اگر سایر ظروف کامل و بادوام هستند، می توانید به سادگی دو ماسک اضافه کنید.

ماسک ساده 40 عددی FFP2

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

ماسک ساده 40 عددی FFP2

حتی اگر برای مدت طولانی درخواست شده باشد، ماسک FFP2 اجباری نیست. در عوض، دو ماسک جراحی کافی است. اما اگر می‌خواهید در سمت امن باشید، باید نسخه‌های FFP2 را انتخاب کنید.

الزامات ماسک در جعبه کمک های اولیه برای اتومبیل، اتوبوس و شرکت

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2022/11/15 ساعت 4:23 بعد از ظهر

البته هیچ کس مجبور نیست در وسیله نقلیه شخصی ماسک بزند. اما شما باید دو ماسک کرونا را با خود در وسیله نقلیه حمل کنید. در صورت مفقود شدن تجهیزات جریمه وجود دارد.

مقررات مربوط به جعبه کمک‌های اولیه نه تنها برای خودروها، بلکه برای اتوبوس‌ها، کامیون‌ها و چهارچرخ نیز اعمال می‌شود.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

این مقررات فراتر از همه گیری کرونا فعلی باقی خواهد ماند. ماسک های صورت بخشی از استاندارد DIN 13164 برای کیت کمک های اولیه خودرو هستند. این استاندارد مشخص می کند که چه چیزی باید در کیت کمک های اولیه باشد. این استاندارد هنوز در مقررات صدور مجوز ترافیک جاده ای (“StVZO”) گنجانده نشده است، اما باید در ابتدای سال جدید اتفاق بیفتد. سپس استاندارد از نظر قانونی لازم الاجرا است. استاندارد به روز شده نه تنها معرفی ماسک ها را فراهم می کند. همچنین می‌توانید در جعبه کمک‌های اولیه فضایی ایجاد کنید و بدون یکی از دو حوله مثلثی که قبلاً مورد نیاز بودید، این کار را انجام دهید. علاوه بر این، دیگر نیازی به پارچه بانداژی با ابعاد 40 × 60 سانتی متر ندارید.

کیت کمک های اولیه خودرو - استاندارد جدید 2023 برای TÜV تست شده - دارای گواهی DIN 13164 - STVO و ماسک 2x ابتدا
گالری عکس را شروع کنید(8 عکس)

تسلا شکست می خورد: ایلان ماسک در اینجا اشتباه محاسبه کرده است

از 1 فوریه 2023: 2 ماسک در جعبه کمک های اولیه

کیت کمک های اولیه خودرو – استاندارد جدید 2023 برای TÜV تست شده – دارای گواهی DIN 13164 – STVO و ماسک 2x ابتدا

در این میان، FFP2 و ماسک‌های پزشکی دیگر به اندازه یک سال پیش در زندگی روزمره وجود ندارند. تنها چند مکان وجود دارد که استفاده از ماسک همچنان اجباری است، به عنوان مثال در وسایل نقلیه عمومی محلی یا در مطب پزشکان. سال آینده تغییری رخ خواهد داد: پس از آن الزام ماسک در خودرو نیز اعمال خواهد شد.

تحرک

حداکثر از فوریه آینده، باید دو ماسک در جعبه کمک های اولیه وسیله نقلیه خود داشته باشید. هنوز مشخص نیست که در صورت مفقود شدن ماسک ها، میزان جریمه چقدر خواهد بود. تا الان 5 یورو سررسید استاگر قطعاتی در جعبه کمک های اولیه وجود نداشته باشد یا ناقص باشد. اگر شما مالک وسیله نقلیه هستید و ماشین خود را با جعبه کمک های اولیه ناقص به شخص دیگری تحویل می دهید، جریمه آن است. 10 یورو.