اگر در حال حاضر به دنبال ارزان‌ترین دوچرخه الکترونیکی ممکن هستید که می‌خواهید برای خرید یا کار در شهر از آن استفاده کنید، باید به فروشگاه اینترنتی آلدی نگاهی بیندازید. یک مدل شیک در آنجا با قیمت پایین برای خانم ها ارائه می شود.

Aldi دوچرخه های الکترونیکی را تنها به قیمت 839 یورو می فروشد

دوچرخه های الکترونیکی این روزها بسیار گران هستند. قیمت‌های بیش از دو تا سه هزار یورو در حال حاضر به جای یک استثنا، معمول است. این در حال حاضر در مورد Aldi صدق نمی کند. دوچرخه برقی شهر Llobe وجود خواهد داشت در حال حاضر به جای 1299 یورو فقط 839 یورو فروخته می شود (به آلدی نگاه کنید). در ازای آن، دوچرخه و باتری قانونی کامل جاده ای به شما تحویل داده می شود.

دوچرخه شهری برقی LLobe Silverline، 28 اینچ|  فروشگاه اینترنتی ALDI

دوچرخه شهری برقی LLobe Silverline، 28 اینچ| فروشگاه اینترنتی ALDI

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2022/08/29 20:04

قیمت کاهش یافته تا پایان موجودی اعمال می شود. بنابراین اگر به دنبال آن هستید، احتمالاً باید سریع تصمیم بگیرید. دوچرخه الکترونیکی با قیمت زیر 900 یورو به ندرت پیشنهاد می شود.

آنچه باید در مورد Lidl بدانید:

دوچرخه برقی Aldi برای چیست؟

دوچرخه برقی شهر Llobe همه چیز است دوچرخه معمولی زنانه با ورودی کم، که در آن باتری هنوز در زیر قفسه چمدان نصب شده است. از آنجا به راحتی می توان آن را بیرون کشید و در هر جایی شارژ کرد. درایو در چرخ جلو است که در همه شرایط آب و هوایی مطلوب نیست. شما در حال کشیده شدن هستید، که اگر مراقب نباشید می‌تواند روی سطوح لغزنده در هنگام پیچیدن مشکل ایجاد کند. مادرم سالهاست که یکی از اینها را رانندگی می کند و هیچ مشکلی با آن نداشته است. اما او همچنین با احتیاط رانندگی می کند.

در غیر این صورت می گیرید یک دوچرخه خوب با تجهیزات کامل. بنابراین نور، گلگیرها، پایه دوچرخه و هر چیزی که همراه آن است. شما یک موتور 250 وات با کمک فشار دارید. گفته می شود این باتری تا 80 کیلومتر برد دارد. ال ای دی ها به شما نشان می دهند که برد چقدر بالاست. در مجموع یک دوچرخه بسیار ساده که هزینه زیادی هم ندارد.