الان دیگه وقت رو تلف نکن

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

اگر می‌خواهید دوباره سری فیلم‌های «قدیمی» را ببینید یا می‌خواهید وارد دنیای «اتوبات‌ها» شوید، نت‌فلیکس هنوز فرصت این کار را دارد. با این حال، شما در حال اتمام زمان هستید زیرا فیلم ها فقط تا 31 می در دسترس هستند. پس از آن، او باید نتفلیکس را از برنامه حذف کند.

پنج قطعه اصلی از مایکل بی از قبل موجود است. آنها بین سال های 2007 تا 2017 ساخته شدند. پنج سال پیش، یک به اصطلاح پیش درآمد با “بامبلبی” به سینماها آمد. امسال پیش درآمد دیگری با «Transformers: Rise of the Beasts» (تبدیل شوندگان: ظهور هیولاها) وجود خواهد داشت که در 8 ژوئن 2023 در آلمان اکران می شود.

کسانی که عجله دارند هنوز هم می توانند هر پنج فیلم را به موقع بسازند و بنابراین می توانند خود را به خوبی برای بازدید احتمالی از سینما آماده کنند. نمای کلی، رتبه بندی IMDb شامل:

همانطور که از رتبه‌بندی‌های نسبتاً متوسط ​​می‌بینید، سری Transformers لزوماً برای علاقه‌مندان به فیلم ضروری نیست. چه کسانی تئاتر پاپ کورن با “خسارت اموال” زیاد اما می تواند چیزی به دست آورد، او احساس می کند که در اینجا در دستان خوبی است.

هر کسی که عاشق سینمای اکشن است قطعاً در سال‌های اخیر نتوانسته از این مجموعه فیلم‌های کارگردان مایکل بی دوری کند. هر پنج قسمت در حال حاضر هنوز در نتفلیکس در دسترس هستند، اما نه برای مدت طولانی.

نتفلیکس

Transformers 5: The Last Knight – تریلر آلمانی

نمای کلی تمامی قسمت ها

فیلم‌های Transformers مطمئناً هرگز از نظر فکری خواستار نبودند و با این حال آنها یک پایگاه طرفداران وفادار را فتح کردند. چه کسی انیمیشن افسانه ای با همین نام از دهه 1980 را نمی شناسد. اما در فیلم واقعی، همه اینها کمی چشمگیرتر به نظر می رسند.

نتفلیکس تمام می شود: همه 5 فیلم Transformers فقط تا پایان ماه می در دسترس هستند

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

تریلر پنجمین و آخرین قسمت از سری کلاسیک (بدون پیش درآمد):