افشای بیگ زلدا طرفداران و نینتندو را دیوانه می کند

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – دومین تریلر رسمی

زبان ها:انگلیسی آلمانی

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – [Nintendo Switch]

خودت یکی میخوای به تصاویر نگاه کنید? متن کتاب هنری به زبان ژاپنی است، اما مطمئناً ترجمه‌هایی برای آن وجود دارد (اگر ژاپنی صحبت نمی‌کنید). نینتندو در حال حاضر در حال حذف پست‌های مختلف Reddit و سایر مشارکت‌ها است، اما بعید است که ناشر بتواند تصاویر را به طور کامل از روی وب پاک کند.

اگر می‌خواهید درباره اسپویل‌های داستان و تئوری‌های طرفداران بیشتر بخوانید، توصیه می‌کنیم تالار گفتمان رسمی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Reddit (Fan Theory Reddit Post) را بررسی کنید.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت به تاریخ 3/6/2023 ساعت 12:43 ب.ظ

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom دنباله ای بر بازی اکشن RPG Breath of the Wild و انتظار می رود در تاریخ 12 می 2023 به طور انحصاری برای نینتندو سوییچ منتشر شود.منبع

اگر می خواهید در مورد تصاویر بدون اسپویل بیشتر بدانید: در بیشتر موارد آنها تجهیزاتی را برای لینک یا دشمنان او و همچنین موارد قابل استفاده، مناظر، حیوانات، دشمنان و البته شخصیت ها را نشان می دهند. به خصوص آخرین ها شما را از این جهت خراب می کنند که به نظر می رسد در بازی ظاهر می شوند – و بنابراین چیزی در مورد تاریخچه Tears of the Kingdom فاش می کنند.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom - [Nintendo Switch]

آن را به عنوان هشدار اسپویلر یا به عنوان انگیزه ای برای مقابله بیشتر با نشت: تعداد کمی تصاویری از کتاب هنری رسمی اشک پادشاهی از طریق اینترنت سر و صدا کنید و تمام کانال های ممکن رسانه های اجتماعی را فتح کنید. همانطور که می توانید تصور کنید، داستان بازی کلمه به کلمه در کتاب هنری خراب نشده است. با این حال، برخی از تصاویر شخصیت های خاصی را نشان می دهند که از فرنچایز شناخته شده اند و سرنخ های خاصی به دست می دهند.

زمان زیادی نمی گذرد که The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom درهای خود را به روی همه بازیکنان سوییچ باز می کند. اما اگر از قبل می‌خواهید درباره بازی بیشتر بدانید، یک فاش شدن بزرگ می‌تواند به شما کمک کند: تصاویری از کتاب هنری رسمی Tears of a Kingdom اینترنت را فراگرفته و طرفداران را تشویق می‌کند تا جزئیات را از صفحات کتاب انتخاب کنند.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2

Tears of the Kingdom: Zelda Leak از طریق Reddit و Co.