افشای بیگ زلدا طرفداران و نینتندو را دیوانه می کند

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت به تاریخ 3/6/2023 ساعت 12:43 ب.ظ

اگر می خواهید در مورد تصاویر بدون اسپویل بیشتر بدانید: در بیشتر موارد آنها تجهیزاتی را برای لینک یا دشمنان او و همچنین موارد قابل استفاده، مناظر، حیوانات، دشمنان و البته شخصیت ها را نشان می دهند. به خصوص آخرین ها شما را از این جهت خراب می کنند که به نظر می رسد در بازی ظاهر می شوند – و بنابراین چیزی در مورد تاریخچه Tears of the Kingdom فاش می کنند.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom - [Nintendo Switch]

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom دنباله ای بر بازی اکشن RPG Breath of the Wild و انتظار می رود در تاریخ 12 می 2023 به طور انحصاری برای نینتندو سوییچ منتشر شود.منبع

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – [Nintendo Switch]

زمان زیادی نمی گذرد که The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom درهای خود را به روی همه بازیکنان سوییچ باز می کند. اما اگر از قبل می‌خواهید درباره بازی بیشتر بدانید، یک فاش شدن بزرگ می‌تواند به شما کمک کند: تصاویری از کتاب هنری رسمی Tears of a Kingdom اینترنت را فراگرفته و طرفداران را تشویق می‌کند تا جزئیات را از صفحات کتاب انتخاب کنند.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2

Tears of the Kingdom: Zelda Leak از طریق Reddit و Co.

اگر می‌خواهید درباره اسپویل‌های داستان و تئوری‌های طرفداران بیشتر بخوانید، توصیه می‌کنیم تالار گفتمان رسمی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Reddit (Fan Theory Reddit Post) را بررسی کنید.

زبان ها:انگلیسی آلمانی

خودت یکی میخوای به تصاویر نگاه کنید? متن کتاب هنری به زبان ژاپنی است، اما مطمئناً ترجمه‌هایی برای آن وجود دارد (اگر ژاپنی صحبت نمی‌کنید). نینتندو در حال حاضر در حال حذف پست‌های مختلف Reddit و سایر مشارکت‌ها است، اما بعید است که ناشر بتواند تصاویر را به طور کامل از روی وب پاک کند.