افسانه علمی تخیلی بسیار تحسین شده به نمودارها حمله می کند

زبان ها:آلمانی

برای اولین نگاه از System Shock، تریلر را تماشا کنید:

و این به این آسانی نیست، زیرا شدان همیشه شما را می بیند.

شوک سیستم

شوک سیستم

هر گیمری باید نام System Shock: Der را شنیده باشد تیرانداز علمی تخیلی 1994 با عناصر RPG هنوز بر روی MS DOS (سیستم قبل از ویندوز) اجرا می شد، اما قبلاً یک دیدگاه اول شخص و چندین ویژگی چشمگیر را ارائه می داد که در آن زمان جدید بودند. System Shock به سرعت افزایش یافت و تبدیل به کلاسیک نهایی شد – این بازی الهام بخش سری BioShock، سری Deus Ex و Prey بود.

تریلر سیستم شوک: به زودی

مجوز:نرم افزار رایگان

همه چیز در مورد این است: در System Shock شما ایستگاه فضایی Citadel را کاوش می کنید نماد هوش مصنوعی Shodan کسب شد. شودان هوشیار شده است و زیاد به انسان فکر نمی کند – به همین دلیل است که هوش مصنوعی خدمه ایستگاه فضایی را نیز به داد و بیداد فرستاد. سایبورگ ها و زامبی ها تبدیل شده است. بنابراین هدف شما اکنون کاوش در ایستگاه فضایی، زنده ماندن و شودان را از بردگی زمین متوقف کنید.

بازسازی یک افسانه علمی تخیلی مشهور جهان در حال حاضر در چارت های Steam هجوم آورده است و همه کسانی را که می خواهند در نهایت با گرافیک بهتر به این کلاسیک برسند را فرا می خواند.

System Shock نمودارهای Steam را شوکه می کند – و 10 تای برتر را فتح می کند

اکنون است System Shock به عنوان یک بازسازی بازگشته است و از زمان انتشار در 30 می 2023 در 10 جدول برتر استیم قرار گرفته است (منبع: Steam). توسعه‌دهنده استودیو Nightdive سال‌ها تلاش کرده است تا کلاسیک قدیمی را به سال 2023 بازگرداند: با مکانیک‌های شبیه به BioShock، گرافیک جذاب و در عین حال آنقدر سازگاری با نسخه اصلی که فضای مرموز و مرموز حفظ شده است.

System Shock که از ابتدا بازسازی شده است دارای گیم پلی جدید، گرافیک کاملاً اصلاح شده و سایر ویژگی هایی است که کلاسیک فرقه را وارد قرن بیست و یکم می کند. این بازی برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series منتشر شد.منبع

استودیو Nightdive