افسانه بین خودروهای الکترونیکی به زودی منسوخ خواهد شد

برای مشتریان آلمانی این احتمال بیشتر خواهد بود گرفتن Zoe سخت تر است. در بهار، قبل از اینکه قیمت خودروهای الکتریکی کوچک به میزان قابل توجهی افزایش یابد، ابتدا یک توقف چند ماهه سفارش اعمال شد. پس از بی ام و i3 و نیسان لیف، یکی دیگر از پیشکسوتان خودروهای برقی به زودی بازنشسته خواهد شد.منبع

پس از به‌روزرسانی باتری، Zoe سال‌ها پیش به یک ستاره واقعی خودروهای الکترونیکی جهش یافت:

برای پایان Zoe وجود دارد هنوز تاریخ نهایی وجود ندارد از آنجایی که رنو احتمالاً می خواهد این دو خودروی الکتریکی جدید را تا سال 2025 وارد بازار کند، این کار باید حداکثر به پایان برسد. با این حال، این احتمال وجود دارد که ظرفیت ها زودتر آزاد شود و Zoe دیگر آنجا نباشد تا باتوم را به جانشین واگذار کند.

اما این مرحله غیرمنتظره نیست. چون رنو راه را برای مدل های الکتریکی جدید هموار می کند، که در سال های آینده روی آن تمرکز کنیم. یک کلاسیک از تاریخ این شرکت جشن بازگشت آن است: رنو R4 قرار است به یک خودروی الکتریکی تبدیل شود. با این حال، این خودرو مانند خودروهای کوچک شناخته شده نخواهد بود، بلکه به یک کراس اوور SUV جهش می یابد. رنو قبلاً این را با یک خودروی مفهومی در نمایشگاه اتومبیل پاریس نشان داده است:

خودروی مفهومی 4Ever Trophy نگاهی اجمالی به بازگشت رنو R4 به عنوان یک خودروی الکتریکی دارد. (منبع تصویر: رنو)
آواز قو برای یکی از اولین خودروهای الکترونیکی که در جاده‌های آلمان وجود دارد آغاز می‌شود: رنو نمی خواهد نسخه جدیدی از مدل محبوب Zoe بسازد. این استرومر کوچک را به یک مدل متوقف شده تبدیل می کند. این موضوع به طور رسمی توسط فابریس کامبولیو، معاون برند رنو تایید شده است (منبع: اتوکار). بنابراین رنو یکی از فیگورهای برقی را به خدمت گرفته است.

با رنو 5، یک خودروی جمع و جور نیز در نظر گرفته شده است. در همین حال، هیبریدی ها باید بالشتک مالی لازم را برای توسعه و ارتقای مدل های جدید الکتریکی فراهم کنند. از جمله موارد دیگر، رنو به نسخه برقی کلیو و کپچر متکی است. با توجه به Cambolive برای آینده قابل پیش بینی خواهد بود خودروهای هیبریدی و الکتریکی خالص، سبد رنو را تعیین می کنند.

یک ماشین الکترونیکی اجاره کنید و یک جایزه زیست محیطی دریافت کنید

رنو زویی در آخرین مراحل خود: چه زمانی تمام می شود؟

برد رنو زوئی 400 کیلومتر

انتخاب خودروهای برقی در آلمان در حال رشد و افزایش است، برندهای معروف و جدید یکی پس از دیگری مدل های خود را ارائه می کنند. اما پیشرفت و تغییر ذائقه همچنان قربانی کهنه سربازان محبوب حرکت الکترونیکی می شود. رنو به زودی از یک افسانه واقعی استفاده خواهد کرد.

زوئی شمارش کرد: رنو افسانه خودروهای برقی را به سمت سایدینگ هل داد