افزایش قیمت در o2 مشکلی ندارد

“در روز این مبلغ قابل کنترل برای هر مشتری جدید است، یعنی 5 تا 10 سنت بیشترهاس به Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) گفت. علاوه بر این، 50 ساله به عملکرد اضافی اشاره می کند که در افزایش قیمت گنجانده شده است. حجم داده و همچنین حداکثر سرعت در تمامی تعرفه ها افزایش یافته است (منبع: Golem).

o2 قیمت ها را افزایش می دهد: اپراتور تلفن همراه افزایش قیمت را تا 10 درصد اعلام کرده است. اما این مشکلی برای رئیس Telefónica نیست، همانطور که او با یک مثال محاسباتی قابل توجه نشان می دهد.

آیا زمان تغییر فرا رسیده است؟

نرخ ریزش پایین در Telefónica

مصرف کنندگان احتمالا سال 2022 را به عنوان یک سال گران برای مدت طولانی به یاد خواهند آورد. هرکسی که امیدوار بود در سال 2023 نفس بکشد، ناامید شد. درست در ابتدای سال، حداقل o2 افزایش قیمت مناسبی را اعلام کرد. باید تا 10 درصد افزایش یابد. مارکوس هاس، رئیس Telefónica مشکلی در این مورد نمی بیند.

رئیس Telefónica از افزایش قیمت ها دفاع می کند: فقط چند سنت بیشتر در روز

همچنین، قیمت های O2 بالاتر تنها افزایش قیمتی نیست که مصرف کنندگان با آن دست و پنجه نرم می کنند. در آلمان زندگی همه جا گرانتر می شود. این که قیمت تلفن همراه در حال حاضر اضافه می شود، موضوع دیگری است با مشت به گردن افراد زیادی بکوبید، که اغلب مجبورند به هر حال گوشه های خود را برش دهند.

اینکه آیا محاسبه نمونه از رئیس Telefónica به مشتریانش نیز می رسد، حداقل جای سوال دارد. هزینه اضافی 5 تا 10 سنت در روز در ابتدا زیاد به نظر نمی رسد قیمت نهایی 1.50 تا 3 یورو در ماه است علاوه بر این.

با این حال، هاس از خروج مشتریان هراسی ندارد – و به نرخ پایین کنسل اشاره می کند: “نرخ لغو در یک سطح پایین تاریخی حدود یک درصد در ماه، یعنی حدود 12 درصد در سال است.” در مقایسه با زمان های قبلی، روند مثبت غیر قابل انکار است در اواسط دهه قبل هنوز 16 درصد بود.منبع