افراد مبتلا به آلرژی باید از مصرف این محصول خودداری کنند

تریلر Samsung Galaxy Buds 2 Pro

اجزای نیکل نه تنها در سامسونگ

سامسونگ تنها تولید کننده ای نیست که از نیکل در محصولات خود استفاده می کند. فلز در میان چیزهای دیگر است همچنین با اپل واچ برای پیدا کردن به گفته اپل، با این حال، بعید است که محتوای نیکل مشکلی باشد.

به گفته سامسونگ، تمام محصولات Buds از قطعات فولادی ضد زنگ استفاده می کنند که همچنین حاوی نیکل است. Affected یک توری تهویه از جنس استنلس استیل در Buds Pro و Buds Live و یک شبکه بلندگوی فولادی ضد زنگ در همه محصولات Buds است. سامسونگ همچنین بیان می کند که مواد مورد استفاده مطابق با مقررات کشورهای اروپایی و استانداردهای کمیسیون ایمنی محصولات مصرف کننده آمریکا است.

در آلمان یکی وجود دارد آلرژی به نیکل عمدتاً در زنان برای پیدا کردن گفته می شود 15 تا 20 درصد زنان واکنش آلرژیک دارند، در حالی که این رقم برای مردان حدود 5 درصد است.

خیس شدن هدفون از عرق یا باران می تواند مشکلات جدی ایجاد کند. تورم و درد ممکن استو خارش اغلب قابل توجه است. در این مورد، سامسونگ توصیه می کند که استفاده از هدفون را متوقف کرده و با پزشک مشورت کنید (منبع: سامسونگ).

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

بارها و بارها گزارش های جداگانه ای از مشتریان سامسونگ منتشر می شود که از یک محصول خاص شکایت می کنند. اکنون گروه پاسخ داده و صفحه پشتیبانی خود را به روز کرده است. فلزی که باعث واکنش های آلرژیک می شود ممکن است مقصر علائم باشد. درد و خارش می تواند ایجاد شود.

سامسونگ الکترونیکس

Samsung Galaxy Buds: نیکل باعث شکایت می شود

اطلاعات بیشتر درباره Galaxy Buds 2 Pro در ویدیو:

از زمانی که سامسونگ اولین نسل از هدفون های بی سیم خود، گلکسی بادز را عرضه کرد، همیشه وجود داشته است گزارش مشکلات جدا شده از مشتریان. هدفون باعث عفونت گوش یا سایر بیماری ها می شود. حالا سامسونگ واکنش نشان داده و حداقل صفحه پشتیبانی گلکسی بادز را تنظیم کرده است. در آنجا گروه نشان می دهد که یک آلرژی می تواند دلیل مشکلات باشد.