“اصلاً مرا روشن نمی کند” – MontanaBlack به شدت به شوتر جدید ضربه می زند

او نسخه PC شوتر را آزمایش کرد. با یک کنترلر در دور اول او می‌توانست اینجا و آنجا امتیاز بگیرد، اما بعد از آن به سراشیبی رفت. اگرچه طراحی بازی ستودنی است، اما برای او “خیلی عرق‌آور” خواهد بود. اصلا او را روشن نکن. این می تواند دلایل مختلفی داشته باشد.

تا 24 آوریل 2023، علاقه‌مندان می‌توانند نگاهی به تیرانداز جدید بیاندازند و آن را به عنوان بخشی از یک نسخه بتا بسته‌شده، به سرعت طی کنند. همانطور که بازی همچنان برای جذب طرفداران ادامه دارد، Streamer MontanaBlack اصلا هیجان زده نیست.

خواستگاری فعلی به شدت یادآور SBMM مورد انتقاد است که در رقیب مستقیم Call of Duty نیز استفاده می شود. علاوه بر این، بدیهی است که در لابی رایانه شخصی که اکثر افراد با صفحه کلید و ماوس بازی می کنند، یک کنترلر شما را خیلی دور نمی برد. با این حال، او بازی را به طور کامل رها نمی کند. او نسخه تمام شده XDefiant را می خواهد وقتی در بازار هست دوباره امتحان کنید.

در این ویدیو، مونتانا بلک دقیقاً آنچه را که فکر می کند، می گوید:

به هر حال XDefiant چیست؟

تیرانداز XDefiant برای هفته های خودش توجه زیادی را به خود جلب کرده است و حتی به عنوان یک Call of Duty جدید معامله می شود. استریمر Twitch MontanaBlack نیز این بازی را امتحان کرده است، اما چندان مشتاق نیست.

ندای وظیفه

XDefiant در حال حاضر در طول بتا متقاعد می شود

آ هنوز تاریخ انتشار مشخص نشده استاما شوتر قرار است اواخر امسال برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری X|S منتشر شود.منبع

XDefiant یکی است تیرانداز اول شخص عرصه رایگان توسط یوبی سافت در راندهای سریع خود را با دیگران می سنجید. چندین گروه قابل بازی، نقشه های مختلف، سلاح ها و حالت های بازی تنوع را فراهم می کنند. این بازی همچنین امکان بازی با دوستان خود را در تمام پلتفرم های موجود به لطف کراس پلی (منبع: یوبی سافت) ارائه می دهد.