اشک پادشاهی نمی تواند ادامه یابد

زبان ها:انگلیسی آلمانی

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت به تاریخ 1392/07/17 13:57

Pikmin 4 درباره چیست؟

در اینجا شما نقش یک فضانورد غرق شده را بر عهده می گیرید که باید به دنبال بازماندگان دیگر بگردد و کشتی خود را در سیاره ای بیگانه تعمیر کند. پیکمین همنام برای این کار در کنارش است، هم برای حل معماها مبارزه با جانوران دشمن و برای حذف کالاهای با ارزش استفاده می شود.

اما پس از آن ماجراجویی لینک مجبور به اعتراف به شکست یک رقیب جدید – موفقیت کشاورزی جدید بود داستان فصل ها: یک زندگی شگفت انگیز. این بازی در پایان ماه ژوئن برای نینتندو سوییچ منتشر شد و از آن زمان تاکنون در رتبه اول باقی مانده است.

بستر، زمینه:Nintendo Wii U

تغییر نمودار: پیکمین زلدا را شکست می دهد

جدا از 3 مورد برتر، یک شگفتی کوچک وجود دارد: Thief Simulator به تازگی در جایگاه چهارم قرار گرفته است. این احتمالا به دلیل تخفیف 90 درصدی است. شبیه ساز زباله در حال حاضر به جای 19.99 یورو فقط 1.99 یورو قیمت دارد.منبع

بس است! زیرا اگر اکنون به لیست موجود در فروشگاه اینترنتی نینتندو نگاهی بیندازید، خواهید دید که Story of Seasons به رتبه سوم سقوط کرده است. لینک به اهدای افتخار Hyrule ادامه می دهد و Tears of the Kingdom را مدعی مدال نقره نگه می دارد.

با این حال، Pikmin 4 در حال حاضر جایگاه اول را کسب کرده است – موفقیت تابستانی بعدی نینتندو برای نینتندو سوییچ:

Pikmin 4 – Nintendo Direct

Pikmin 4 - [Nintendo Switch]

نسخه:TBA

Pikmin 4 – [Nintendo Switch]

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom هنوز باید به جایگاه دوم بسنده کند. موفقیت جهان باز برای نینتندو سوییچ چند هفته ای است که در صدر جدول پرفروش ترین ها در eShop قرار نگرفته است. پس از Story of Seasons، یک بازی دیگر نینتندو اکنون Link for the crown را به چالش می کشد

پیکمین 4