اشک پادشاهی نمی تواند ادامه یابد

برای اولین بار در این سری، بازیکنان ظاهرا می توانند از آنها استفاده کنند قهرمانان را به طور کامل توسط خودتان جمع آوری کنید و ظاهر خودش را به آن ببخشد (منبع: spieletipps).

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت به تاریخ 1392/07/17 13:57

Pikmin 4 درباره چیست؟

با The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom، نینتندو یکی از بهترین بازی‌ها را برای سوییچ در ماه می عرضه کرد – این در موفقیت بازی نیز منعکس شده است. برای چندین هفته، ماجراجویی جهان باز در فروشگاه الکترونیکی نینتندو حاکم بود رتبه اول در لیست پرفروش ها.

رهایی:1394/12/31

نسخه:TBA

بس است! زیرا اگر اکنون به لیست موجود در فروشگاه اینترنتی نینتندو نگاهی بیندازید، خواهید دید که Story of Seasons به رتبه سوم سقوط کرده است. لینک به اهدای افتخار Hyrule ادامه می دهد و Tears of the Kingdom را مدعی مدال نقره نگه می دارد.

Pikmin 4 – Nintendo Direct

Pikmin 4 - [Nintendo Switch]

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom هنوز باید به جایگاه دوم بسنده کند. موفقیت جهان باز برای نینتندو سوییچ چند هفته ای است که در صدر جدول پرفروش ترین ها در eShop قرار نگرفته است. پس از Story of Seasons، یک بازی دیگر نینتندو اکنون Link for the crown را به چالش می کشد

پیکمین 4

تغییر نمودار: پیکمین زلدا را شکست می دهد

اما پس از آن ماجراجویی لینک مجبور به اعتراف به شکست یک رقیب جدید – موفقیت کشاورزی جدید بود داستان فصل ها: یک زندگی شگفت انگیز. این بازی در پایان ماه ژوئن برای نینتندو سوییچ منتشر شد و از آن زمان تاکنون در رتبه اول باقی مانده است.

در اینجا شما نقش یک فضانورد غرق شده را بر عهده می گیرید که باید به دنبال بازماندگان دیگر بگردد و کشتی خود را در سیاره ای بیگانه تعمیر کند. پیکمین همنام برای این کار در کنارش است، هم برای حل معماها مبارزه با جانوران دشمن و برای حذف کالاهای با ارزش استفاده می شود.