اشکال آزاردهنده طرفداران را دیوانه می کند – EA بالاخره واکنش نشان می دهد

FIFA 23: تریلر رسمی غواصی عمیق جام جهانی

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

به روز شده در 10 ژانویه 2023

به‌روزرسانی اصلی جام جهانی فیفا 23 در نوامبر 2022 منتشر شد و قرار بود شبیه‌سازی محبوب فوتبال را به سطح جدیدی برساند. با این حال یک اشکال در حال حاضر هفته هاست که جامعه را در حالت Ultimate Team دچار اشکال کرده است، باعث می شود چهره های نماد پخش کننده عوض شوند و به اشتباه نمایش داده شوند. EA اکنون در مورد مشکل جاری اظهار نظر کرده است – اما باید بپذیرد که هنوز هیچ راه حلی برای این اشکال وجود ندارد. هواداران هر چیزی جز مشتاق این کاپیتولاسیون هستند.

FIFA Ultimate Team: نمادهای بازیکنان دارای چهره های جعلی هستند

گزارش اصلی از 4 ژانویه 2023

اگرچه این مشکل چندین هفته است که طرفداران را عصبانی کرده است. اکنون یک مدیر جامعه از EA برای اولین بار واکنش نشان می دهد روی آن او در یک موضوع در وب سایت EA Answers می نویسد که این مشکل پیچیده تری است که در حال حاضر قابل حل نیست. تیم توسعه در حال بررسی این باگ است، اما نمی توان تاریخی برای رفع آن تعیین کرد. (منبع: EA Answers)

FIFA 23 Standard Edition PS5 |  آلمانی

از زمان به‌روزرسانی جام جهانی، بازیکنان شکایت کرده‌اند که بسیاری از آیکون‌ها در حالت Ultimate Team یا صورت و بدن عوض شده‌اند یا کاملاً بی‌معنی هستند. تا کنون تحت تاثیر قرار گرفته اند از جمله دیدیه دروگبا، باستین شواین اشتایگر، پائولو مالدینی و کافو. باگ‌ها مخصوصاً برای بازیکنان FUT آزاردهنده هستند زیرا معمولاً برای دریافت نمادهای مورد علاقه با مقادیر قوی در حالت زمان زیادی یا پول زیادی لازم است.

دو ماه پس از انتشار به‌روزرسانی Worlds، EA راه‌حلی برای یکی از آزاردهنده‌ترین باگ‌های حالت Ultimate Team پیدا کرده است. آیکون ها در بازی بالاخره چهره های درستی دارند – خواسته های طرفداران پاسخ داده شده است.

فیفا

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 01/10/2023 ساعت 3:47 بعد از ظهر

FIFA 23: EA طرفداران را زیر باران رها می کند

FIFA 23 Standard Edition PS5 | آلمانی

از زمان انتشار آپدیت جام جهانی در فیفا 23، بازیکنان از باگی شکایت کرده اند که چهره و بدن آیکون های بازیکنان را عوض کرده است. پس از اینکه EA تقریباً برای دو ماه واقعاً به جامعه واکنش نشان نداد، گیمرها اکنون می توانند خوشحال باشند زیرا ناشر در نهایت به مشکل رسیدگی کرده و مدل های پخش کننده را اصلاح کرده است. بنابراین دارند نمادهایی مانند پائولو مالدینی، دیدیه دروگبا و باستین شواین اشتایگر در نهایت مدل های مورد نظر خود را برگرداندند. EA در یک توییت کوتاه، این به روز رسانی را اعلام کرد و از صبر و شکیبایی بازیکنان تشکر کرد.

جامعه FUT از بیانیه EA ناامید و عصبانی است. اگرچه برخی از بازیکنان از اینکه ناشر بالاخره به طور رسمی مشکل را تشخیص داده است، تشکر می‌کنند، اما برای بسیاری این وضعیت به سادگی غیرقابل تحمل است. در نظرات زیر پست برخی از گیمرها هستند که به دنبال غرامت مالی از EA باشید، زیرا بازی برای آنها با مشکل کم ارزش شده است. برخی دیگر به شدت شک دارند که این باگ به راحتی قابل رفع نباشد زیرا مدل‌های دیگر آیکون‌های آسیب‌دیده قبلاً در بازی تعبیه شده‌اند.

تریلر آپدیت جام جهانی FIFA 23 را اینجا ببینید: