اشتراک Netflix با قیمت مقرون به صرفه با بسته پخش جریانی

شما حتی بیشتر در آن صرفه جویی می کنید بسته پریمیومچه چیزی 19.76 یورو هزینه ها در غیر این صورت نتفلیکس 17.99 یورو در ماه فقط برای بسته UHD دریافت می کند. در اینجا شما در حال حاضر حتی می توانید تقریباً 10 یورو در ماه در مقایسه با قیمت بسته معمولی صرفه جویی کنید. در یک دوره 12 ماهه محاسبه می شود که بیش از 100 یورو تخفیف دارد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

پخش تلویزیونی مرسوم است، مزایای آن واضح است: شما می توانید از برنامه ها و برنامه های مورد علاقه خود در هر زمان و هر مکان، صرف نظر از زمان پخش، لذت ببرید. چه در خانه روی مبل یا در حال حرکت از طریق تبلت یا تلفن هوشمند – پخش تلویزیون در هر جایی که به اینترنت دسترسی داشته باشید کار می کند.

EXARING AG

waipu.tv پیشنهاد عید پاک: باید به آن توجه کنید

یکی از شناخته شده ترین ارائه دهندگان پخش تلویزیون آلمانی، پلتفرم waipu.tv است که متعلق به Freenet AG است. در حال حاضر می توانید آن را در عید پاک در آنجا دریافت کنید برای مدت 12 ماه مغرور 33 درصد تخفیف در بسته های “Perfect Plus with Netflix” در 3 نوع – Basic، Standard و Premium (پیشنهاد را در waipu.tv مشاهده کنید). علاوه بر پیشنهاد waipu.tv که از قبل مجهز شده است، غول جریان Netflix نیز وجود دارد.

“Perfect Plus with Netflix Standard” با 233 کانال (219 کانال HD) هزینه ها 16.41 یورو به جای 24.49 یورو در ماه. این یک پیشنهاد واقعا خوب است وقتی در نظر بگیرید که Netflix (با پخش HD) به تنهایی معمولاً 12.99 یورو در ماه هزینه دارد، waipu.tv نیز معمولاً حداقل 12.99 یورو در ماه هزینه دارد.

این تبلیغات فقط تا 16 آوریل 2023 معتبر است و تعداد بسته های تخفیف دار طبق نظر ارائه دهنده محدود می باشد. هرکسی که به کمپین علاقه مند است باید سریع عمل کند. اگر قبلاً اشتراک نتفلیکس دارید و هنوز هم می خواهید اشتراک waipu علاقه مند است، یک بسته بدون اشتراک Netflix دریافت می کند همچنین 33 درصد کاهش یافته است (پیشنهاد را در waipu.tv مشاهده کنید).

تفاوت بین بسته ها این است که چند استریم می توانید همزمان اجرا کنید و کیفیت تصویر Netflix چقدر خوب است:

به دنبال طرحی با ارزش برای پول هستید که شامل اشتراک نتفلیکس و بسته پخش تلویزیونی جامع باشد؟ پس نباید پیشنهاد عید پاک waipu.tv را از دست بدهید. ارائه‌دهنده استریم برای مدت کوتاهی 33 درصد تخفیف در تمام بسته‌ها، از جمله بسته‌هایی که اشتراک نتفلیکس دارند، به شما ارائه می‌کند.

پخش جریانی نتفلیکس با قیمت مقرون به صرفه با waipu.tv

waipu.tv است ماهانه قابل لغو. بنابراین هیچ ریسکی نمی کنید، می توانید ابتدا سرویس را تست کنید و در صورت لزوم به سادگی آن را لغو کنید. از ماه سیزدهم اما شما تمام قیمت را پرداخت می کنید. می توانید تنها با چند کلیک در حساب کاربری خود را لغو کنید. می توانید اپلیکیشن waipu.tv را برای اندروید و iOS به صورت رایگان دانلود کنید.

waipu.tv – پخش زنده تلویزیونی

waipu.tv – پخش زنده تلویزیونی

EXARING AG