اسکالپرها مجازات عادلانه خود را می گیرند

بنابراین والمارت تصمیم گرفته است (حداقل به صورت محلی) کنسول های این حجم را پس نگیرد. درست است، بالاخره اسکالپرها با محروم کردن دیگران از فرصت خرید عادی چیزی در فروشگاه ها، خود را غنی می کنند. می توان امیدوار بود که بازارهای آلمان نیز رویکرد مشابهی را در پیش بگیرند.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 02/12/2023 ساعت 11:17 صبح

سونی پلی استیشن 5

“این را در یکی دیگر از زیر مجموعه های Reddit دیدم. پوستر پست می گفت که مدیر Walmart آنها را پس نگرفت. قبلاً توسط یکی دیگر از والمارت نزدیک به آنها اطلاع داده شده است که شخصی در حال تلاش برای بازگرداندن کنسول ها است. به مدیر گفته شد که به همه والمارت ها گفته شد که آنها را پس نگیرند. لعنت به اسکالپرها.»

نکته بسیار ناخوشایند در مورد آن: اسکالپرها اطمینان حاصل می کنند که کالاهایی که در حال حاضر تقاضای زیادی دارند به سختی به دست می آیند زیرا آنها برای استفاده شخصی خود خرید نمی کنند، بلکه در مقادیر زیادی برای ایجاد سود خریداری می کنند.

با این حال، هنگامی که محصول واقعی به طور گسترده در دسترس است، اسکالپرها لبه خود را از دست می دهند. به هر حال، وقتی در آمازون بسیار ارزان تر باشد، هیچ کس PS5 خود را از آنها نمی گیرد. یک اسکالپر آمریکایی اکنون به دلیل تاکتیک هایش توسط والمارت مجازات می شود.

انتقام شیرین است: اسکالپرها در ایالات متحده دیگر نمی‌خندند

اخیراً تصویری از یک اسکالپر در Reddit به اشتراک گذاشته شده است. زمانی که او سعی کرد بسیاری از کنسول های PS5 خود را به والمارت بازگرداند. با این حال، والمارت علاقه خاصی به بازپرداخت اسکالپر نداشت:

کاربر Reddit ahent سپس توضیح می دهد:

زمان زیادی طول کشید، اما اکنون می توانید PS5 را بدون هیچ مشکلی و زمان انتظار طولانی خریداری کنید. خبرهای خوب دیگری نیز وجود دارد: اسکالپرهایی که از مشکلات مشتریان PS5 درآمد کسب کرده بودند، اکنون در کنسول های PS5 خود گیر کرده اند.

پلی استیشن 5
سونی پلی استیشن 5

در آلمان نیز، دوران اسکالپر به پایان رسیده است: کنسول‌های PS5 در ebay با قیمتی کمتر از قیمت معمولی فروخته می‌شوند، البته نه چندان ارزان‌تر. با این حال، اگر از اسکالپرهای فرضی پشتیبانی می کنید، خرید ممکن است ارزش نداشته باشد.منبع

اسکالپرها هر جا که چیزی کم است وجود دارند: چه بلیت‌های کنسرت که فوراً فروخته می‌شوند و اسکالپرها بعداً آن‌ها را با دو برابر قیمت به طرفداران می‌فروشند، یا کنسول‌های PS5 که به صورت عمده خریداری کرده‌اند تا آنها را با قیمت گران‌تری در eBay و پورتال‌های مشابه عرضه کنند.