اسپیلبرگ بزرگترین اشتباه خود را پذیرفت

در ضمن اتفاقا اشتباه اسپیلبرگ را تصحیح کرد و بنابراین شما در حال حاضر می توانید “ET – The Extra-Terrestrial” را در Amazon Prime Video همانطور که در ابتدا در نظر گرفته شده بود ببینید – از جمله دوباره سلاح گرم (در Amazon Prime Video تماشا کنید).

مشاهده گردید؟ چند سال پیش، ET بازگشت مختصری داشت:

آگهی ET A Holiday Reunion

در حال حاضر در حال مشاهده: در اصل در Amazon Prime Video

اسپیلبرگ با تاسف اعتراف می کند و نظرات در مورد بریده اسلحه از فیلم به شرح زیر است: “این یک اشتباه بود. من هرگز نباید این کار را می‌کردم.» کارگردان بلافاصله علت را توضیح می‌دهد: «ET محصول زمان خود است. هیچ فیلمی نباید از طریق دریچه ای که امروز از آن می نگریم – چه داوطلبانه و چه به زور – دوباره کار شود.

بیست سال بعد یکی ظاهر شد نسخه جدید اصلاح شده در سینماها و بعداً در DVD. اسپیلبرگ علاوه بر جلوه های ویژه جدید، یک عنصر بسیار خاص را نیز رد و بدل کرد. ماموران امنیتی به جای اسلحه ناگهان بی سیم در دست داشتند. به گفته اسپیلبرگ، او استفاده از اسلحه علیه کودکان را غیرقابل قبول دانست.

بدون شک «ای تی – فرازمینی» یکی از شناخته شده ترین و بهترین فیلم های کارگردان استاد استیون اسپیلبرگ است. اما امروز از یکی از بزرگترین اشتباهاتش پشیمان است که تنها 20 سال پس از نمایش فیلم مرتکب شد.

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

دریافتی که تنها با گذشت زمان به بلوغ رسید: «سال‌ها گذشت و من دیدگاه‌های خودم را تغییر دادم. من هرگز نباید در بایگانی کار خودم دخالت می کردم و به هیچ کس این کار را توصیه نمی کنم.»

او اکنون از این اصلاحات پشیمان است و آنها را اشتباه می بیند. اسپیلبرگ اخیراً در ملاء عام به این اشتباه اعتراف کرده است. این اتفاق در “Time 100 Summit” مجله ای به همین نام (منبع: Deadline) رخ داد.

خوانندگان قدیمی ممکن است به یاد داشته باشند. بیش از 40 سال پیش، در 9 دسامبر 1982، “ET – The Extra-Terrestrial” در سینماهای آلمان اکران شد و تبدیل به یک موفقیت بزرگ. حتی امروزه، فیلم علمی تخیلی یکی از موفق‌ترین فیلم‌های داستانی تمام دوران است.

ET – به گفته اسپیلبرگ The Extra-Terrestrial: Rewrite یک اشتباه بود

Ergo: در نهایت، کارگردانان تمایل دارند به سمت چیزها گرایش پیدا کنند “بدترش کن”. حتی همکار و دوست او جورج لوکاس می تواند در مورد آن آهنگ بخواند. نسخه جدید او از سه گانه اصلی جنگ ستارگان نیز در دهه 90 با انتقادهای زیادی روبرو شد. گاهی اوقات باید بگذارید کلاسیک ها کلاسیک باشند و آنها را دستکاری نکنید.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع