اسطوره جنگ ستارگان با رول خداحافظی می کند – طرفداران او را باور نمی کنند

در اصل جنگ ستارگانسه گانه که با اپیزود 4 در سال 1977 آغاز شد، مارک همیل در نقش شوالیه جدی جدی لوک اسکای واکر نقش بست. در کنار او نمادهای دیگری مانند هریسون فورد (هان سولو) و کری فیشر (پرنسس لیا) جلوی دوربین قرار گرفتند. پس از عدم حضور در قسمت‌های 1 تا 3 که بین سال‌های 1999 تا 2005 منتشر شد، همیل در پایان اپیزود هفتم “نیرو بیدار می‌شود” در سال 2015 به صفحه بزرگ بازگشت.

روزهای لوک اسکای واکر به شماره افتاده است. حداقل، طرفداران این فرنچایز محبوب نمی توانند بازیگر مارک همیل را که به خاطر آن نقش شناخته می شود، در قسمت های بعدی جنگ ستارگان ببینند. همانطور که ستاره 71 ساله اکنون در مصاحبه ای با CBS News توضیح داد، نقش سینمایی او اکنون اضافی است.

مطمئناً می توان از فناوری مدرن رایانه ای برای جوان سازی ظاهر آن برای نسخه های بعدی حماسه جنگ ستارگان استفاده کرد، همانطور که برای قسمت پنجم مجموعه «ایندیانا جونز» با هریسون فورد انجام شد. اما برای همیل، این گزینه به نظر نمی رسد. به هر حال، از نظر او، نیازی به گفتن داستان های بیشتری در مورد لوک وجود نخواهد داشت. اما اگر این کار را انجام دهند، ممکن است یک بازیگر مناسب سن خود را انتخاب کنند.”

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

مارک همیل بازیگر که همیشه نقش لوک اسکای واکر را در جنگ ستارگان بازی کرده است، دیگر نیازی به ادامه نقش خود نمی بیند. به لطف فناوری مدرن، اصلاً مشکلی نیست که به او اجازه دهیم دوباره به عنوان یک لوک جوانتر برای صفحه نمایش بزرگ ظاهر شود. اما مارک همیل می‌خواهد نقش خود را در قسمت‌های آینده بازی کند جنگ ستارگان دیگر اشغال نیست: “من فقط دلیلی برای آن نمی بینم.”

آیا شما طرفداران بزرگ مارک همیل هستید؟ سپس دوباره مصاحبه ما را تماشا کنید “جنگ ستارگان: آخرین جدای” با او.

مارک همیل خداحافظی می کند

برخی از شخصیت‌های دنیای «جنگ ستارگان» از همان قسمت‌های اول روی پرده بزرگ بوده‌اند. اما یکی از اسطوره های جنگ ستارگان اخیرا خداحافظی کرد.

جنگ ستارگان

خوب، شما هرگز نمی گویید هرگز، اما من فقط دلیلی برای آن نمی بینمهمیل مخالف تغییر نقش خود در جنگ ستارگان بود. به هر حال، داستان‌های زیادی برای گفتن وجود دارد که دیگر نیازی به لوک اسکای واکر نیست. “من وقتم را داشتم و این چیز خوبی است. اما همین کافی استاو به طرفدارانش اطلاع داد. با این حال، طرفداران در شبکه های اجتماعی ابراز تردید کردند. برخی از کاربران Reddit در بخشی از اظهارات مارک همیل خاطرنشان می‌کنند که معتقدند ممکن است او همچنان بتواند نظر خود را در مورد هزینه مربوطه تغییر دهد. فقط آینده خواهد گفت که آیا این فرض درست است یا خیر.

آنچه تاکنون رخ داده است: نقش لوک اسکای واکر

در حالی که او دوباره به عنوان یک شخصیت کلیدی در نقش لوک اسکای واکر در قسمت 8 “آخرین جدای” ظاهر شد، با وجود مرگش در پایان فیلم، در قسمت بعدی “ظهور اسکای واکر” نیز دوباره به عنوان یک روح قدرت ظاهر شد. به همین ترتیب، همیل به لطف جلوه های بصری توانست نقش یک لوک جوان را در فیلم های ماندالوریان و کتاب بوبا فت بازی کند.

سن او مانعی ندارد