استیون کینگ سریال های ترسناک نگران کننده را توصیه می کند – طرفداران هیجان زده هستند

استفن کینگ نویسنده آمریکایی موفق ترین نویسنده ترسناک تمام دوران است و وقتی او اثر ترسناک دیگری را توصیه می کند، مطمئناً برای طرفداران فیلم و سریال در سراسر جهان سنگینی می کند. به نظر می رسد که کینگ از سریال نسبتا جدید From خوشش آمده است. او مطلب زیر را در توییتر با فالوورهایش به اشتراک گذاشت: “اگر طرفدار ترسناک هستید و فیلم From را تماشا نمی کنید، باید. لعنتی ترسناک.”

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

از در مورد مردم است که به دلیل یک قدرت مرموز نمی تواند یک شهر کوچک را ترک کند. و بدتر از آن، موجودات عجیبی در شب ظاهر می شوند که نه تنها می توانند از افراد دیگر تقلید کنند، بلکه قربانیان خود را نیز ظالمانه تکه تکه می کنند. بی دلیل نیست که FSK سری هم یکی داره رده بندی سنی از 18 اعطا شده.

می توانید تریلر رسمی فیلم From را از اینجا تماشا کنید:

در آلمان، From تا حد زیادی تحت نظر است، که عمدتا به این دلیل است که سریال در نتفلیکس یا دیزنی پلاس در دسترس نیست. اما در Paramount+. ارائه‌دهنده استریم از ناشر با همین نام هنوز در آلمان کاملاً جدید است و برای مثال به عنوان یک کانال اضافی در Amazon Prime در دسترس است.

اتفاقاً فصل دوم امسال در ایالات متحده آمریکا اجرا می شد. در حالی که فصل سوم در راه است. پس ارزشش را دارد که وارد شوید! اما اگر به طور کلی فیلم‌های ترسناک سخت‌تر را دوست دارید، باید نگاهی دقیق‌تر به این دو فیلم در آمازون بیندازید. اما مراقب باشید: نه برای افراد ضعیف!

از | تریلر رسمی

چه کسی از آلمان پخش می شود؟

وقتی استیون کینگ، نویسنده افسانه‌ای ترسناک چیزی را توصیه می‌کند، طرفداران فیلم و سریال بلافاصله گوش‌های خود را تیز می‌کنند. همینطور در مورد آخرین توییت کینگ. دواین سریال From را به 7 میلیون دنبال کننده خود در توییتر توصیه کرد.

From یک نکته واقعی ترسناک است