استیم بنگ: انجمن تیرانداز چند نفره جدید را جشن می گیرد

علاوه بر شوترها، بازی های RPG نیز در جامعه Steam بسیار محبوب هستند – حتی اگر هنوز منتشر نشده باشند:

BattleBit Remastered به شما امکان می‌دهد تا روی نقشه‌ها با حداکثر ۲۵۴ بازیکن بجنگید – تیرانداز از ظاهری کم‌پلی استفاده می‌کند که از کارت‌های گرافیک شما محافظت می‌کند. برای آن شما می توانید در نبردها تقریباً محیط اطراف خود را کاملاً نابود کنید. شما در مجموع 5 کلاس شخصیت قابل انتخاب و بیش از 45 سلاح و همچنین وسایل نقلیه هوایی، زمینی و آبی مختلف در اختیار دارید.

زبان ها:آلمانی

نسخه:2.10.91.91

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

این تیرانداز در حال حاضر با تیراندازهای معروفی مانند Call of Duty و Battlefield در Steam رقابت می کند – و این، اگرچه پشت BattleBit Remastered فقط یک تیم متشکل از سه توسعه دهنده مستقل وصل شده است. طرفداران شوتر چندنفره را به خاطر گیم پلی سریع و ارائه روان آن جشن می گیرند و اصلاً به گرافیک پیکسلی جذاب آن اهمیت نمی دهند. این بازی در حال حاضر پس از بیش از 9000 رای امتیاز بسیار مثبتی در استیم دارد. اکنون می توانید BattleBit Remastered را با قیمت 14.79 یورو در آنجا بگیرید.

BattleBit Remastered

BattleBit Remastered

SgtOkiDoki

پرفروش‌ترین استیم: بازی تیراندازی چندنفره وارد نمودارها می‌شود

تریلر اعلامی BattleBit Remastered را در اینجا ببینید:

BattleBit Remastered: Official Release Date Announcement Trailer

BattleBit Remastered آنقدر در جامعه Steam موفق شده است که در حال حاضر تیراندازی آن در حال حاضر است حتی در فهرست پرفروش‌ترین‌ها به جایگاه دوم رسید – فقط Counter-Strike: Global Offensive محبوبیت بیشتری دارد. از سوی دیگر، بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در جایگاه هشتم قرار دارد.

مدت کوتاهی پس از شروع مرحله دسترسی زودهنگام در 15 ژوئن 2023، BattleBit Remastered خود را در صدر نمودارهای Steam تثبیت کرد. تیرانداز چند نفره با گرافیک بلوک نقشه های بزرگی را با سرورهایی ارائه می دهد که نبردهای حماسی بین بیش از 200 بازیکن در همان زمان اجازه دهید – و جامعه بازی جدید را برای آن جشن می گیرد.

BattleBit Remastered: Shooter جامعه استیم را به هیجان می آورد

در حال حاضر یک ویژگی تیراندازی جدید و غیرمعمول در حال تکان دادن نمودارهای Steam است. بازی چند نفره FPS BattleBit Remastered با نقشه‌های غول‌پیکر و گرافیک‌های خاص به موفقیت شگفت‌انگیزی دست می‌یابد.