استفاده از Bing با ChatGPT: چگونه این کار را بدون لیست انتظار انجام دهیم

بیایید امیدوار باشیم که فقط ترجمه خودکار متن در مایکروسافت در این سطح باشد و ChatGPT بتواند پاسخ های فرمول بندی شده بهتری را ارائه دهد. مشخص نیست چه زمانی ChatGPT به طور رسمی در مایکروسافت منتشر می شود.

این چیزی است که Bing با ChatGPT به نظر می رسد

اگر موتور جستجوی Bing را در مرورگر خود باز کنید، قبلاً یک قسمت جستجوی بسیار بزرگ شده را مشاهده خواهید کرد. این فیلد به جای یک عبارت جستجوی منفرد یا کمتر، فضایی را برای یک عبارت جستجوی کامل و فرموله شده ارائه می دهد. با این حال، اگر درخواست خود را ارسال کنید، در حال حاضر هنوز در صفحه نتایج عادی در Bing هستید.

اگر پس از ثبت نام در لیست انتظار، دکمه “دسترسی سریعتر به Bing جدید” را فشار دهید، می توانید حتی سریعتر از ChatGPT در Bing استفاده کنید. سپس دستورالعمل‌های جدیدی دریافت می‌کنید که با آن می‌توانید قبل از دیگران به چت بات دسترسی داشته باشید.

در حال حاضر هیچ جابجایی در ChatGPT وجود ندارد. مایکروسافت اعلام کرده است که چت بات را در موتور جستجوی بینگ خود ادغام خواهد کرد. در این میان همچنین ارائه شده است که کل آن چگونه باید باشد. چگونه از ChatGPT در بینگ استفاده کنیم؟

مایکروسافت

به روز رسانی: ChatGPT در Bing برای همه – دیگر لیست انتظار وجود ندارد

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

حتی سریعتر به Bing جدید دسترسی پیدا کنید. وقتی موارد زیر را کامل کردید به خط بروید: پیش فرض های مایکروسافت را روی رایانه شخصی خود تنظیم کنید. برای دریافت برنامه Microsoft Bing، کد QR را اسکن کنید. برای شمارش آن وارد سیستم شوید“.

از یک طرف، باید Bing را به عنوان موتور جستجوی پیش فرض برای مرورگر فعلی تنظیم کنید و همچنین برنامه Bing را بر روی تلفن هوشمند خود نصب کنید. در این مرحله می توانید ببینید که ایجاد متن با پشتیبانی هوش مصنوعی هنوز در مراحل ابتدایی است. متن این صفحه کاملا غیرحرفه ای خوانده می شود. بنابراین آنجا می گوید:

ورود به سیستم بینگ
امیدواریم آینده نزدیک کپی‌رایتینگ مبتنی بر رایانه اینگونه نباشد (منبع تصویر: GIGA)

برای مدت کوتاهی، Bing در حال حاضر برای برخی از کاربران با ChatGPT در دسترس بود. طراح اوون یین چند اسکرین شات را به اشتراک گذاشت موتور جستجو در آنجا تحت عنوان “بینگ جدید” اجرا می شود و از ChatGPT-4 استفاده می شود. ChatGPT در حال حاضر در نسخه سوم در حال اجرا است. فیلد جستجوی نمایش داده شده فضایی برای حداکثر 1000 کاراکتر ارائه می دهد، به طوری که می توانید سوالات بسیار دقیق را در اینجا فرموله کنید. در کنار یک سوال فضایی برای دستورالعمل های ویژه وجود دارد.

binggpt
در سمت چپ می توانید نتایج جستجوی عادی را مشاهده کنید، در سمت راست ChatGPT به درخواست پاسخ می دهد (منبع تصویر: GIGA)

همچنین می توانید برای دریافت پاسخ دقیق اینجا مثال هایی بنویسید. نویسنده و منبع در پاسخنامه آورده شده است. به این ترتیب، کاربران می توانند بفهمند که اطلاعات از کجا آمده و در آنجا عمیق تر می شوند. کاربران همچنان آزادند که تصمیم بگیرند که آیا می‌خواهند از موتور جستجوی کلاسیک Bing استفاده کنند یا به پاسخ‌های ربات چت دسترسی داشته باشند. در صفحه اصلی Bing می‌توانید نمونه‌هایی از نتایج ChatGPT را در زیر قسمت متن مشاهده کنید. علاوه بر نتایج جستجوی کلاسیک با پیوندهایی به سایر وب سایت ها، می توانید پاسخ های ربات چت را در سمت راست پنجره مرورگر مشاهده کنید.

آزمون گجت: آیا می توانید این سخت افزار را با سازنده آن مطابقت دهید؟

در نهایت رقابت برای اندروید و iOS: آیا این شبیه به سیستم عامل جدید گوشی های هوشمند مایکروسافت است؟

چه زمانی می توانید از Bing با ChatGPT استفاده کنید؟ اکنون برای لیست انتظار ثبت نام کنید

پیش از این، قبل از اینکه بتوانید از Bing با ChatGPT استفاده کنید، مجبور بودید مدت زمان نامحدودی را در لیست انتظار صرف کنید. این اکنون پایانی دارد. اگرچه مایکروسافت هنوز عرضه رسمی را برای همه اعلام نکرده است. با این حال، بسیاری از کاربران گزارش می دهند که بلافاصله پس از ورود به لیست انتظار، برای چت بات فعال شده اند. اکنون همه افراد در Bing می توانند از ChatGPT استفاده کنند. بینگ همچنین بهترین فرصت برای استفاده رایگان از GPT-4 جدید است. موتور جستجوی مایکروسافت چندین هفته است که از مدل زبان به روز شده استفاده می کند. برای دسترسی به ChatGPT در Bing، باید از مرورگر Microsoft Edge استفاده کنید.

مقاله اصلی از 14 فوریه 2023:

ChatGPT هنوز به طور رسمی در Bing در دسترس نیست. لینکی در صفحه اصلی وجود دارد که می توانید از آن برای قرار دادن خود در لیست انتظار استفاده کنید. در اینجا شما باید با یک حساب مایکروسافت ثبت نام کنید. به محض اطلاع از شروع جستجو از طریق چت بات، از طریق ایمیل تیم بینگ به شما اطلاع داده می شود.

به روز شده در 1392/02/14: خیلی آرام شروع می شود طبق گفته WindowsCentral، اولین کاربران دعوتنامه خود را به Bing جدید با ChatGPT دریافت کردند. اینها عمدتاً کاربرانی هستند که بلافاصله پس از اعلام در مرحله آزمایشی ثبت نام کردند. دسترسی شخصی سازی شده است. در موج اول، موتور جستجوی جدید در درجه اول آزمایش خواهد شد. ایمیل دعوت به دکمه های مختلف بازخورد اشاره دارد که می توانید از آنها برای اشاره به خطاها و فرصت های بهبود به مایکروسافت استفاده کنید. برای شروع، ChatGPT فقط در نسخه دسکتاپ Bing در دسترس است. نسخه موبایلی برای گوشی های هوشمند هنوز در دست ساخت است.
ربات بینگ
بینگ در حال حاضر منتظر سوالات شما با یک فیلد متنی بزرگ است (منبع تصویر: GIGA)
گالری عکس را شروع کنید(11 تصویر)