استریم پول بیشتر و بیشتری را از جیب شما خارج می کند

آیا پخش جریانی تلویزیون جدید خواهد بود، فقط شما برای هر کانال هزینه پرداخت می کنید؟ یا بسته های همه جانبه مانند بسته های متعدد Sky وجود خواهد داشت؟ آینده مطمئناً نامشخص است، اما توزیع سریال‌های جدید و هیپ در طیف گسترده‌ای از سرویس‌های استریم جدید آزاردهنده است، به خصوص زمانی که سریال‌ها از نتفلیکس شروع می‌شوند، اما قرار است فصل بعد به طور ناگهانی از یک ارائه‌دهنده جدید 10 یورو در ماه هزینه داشته باشد.

به محض اینکه این اتفاق بیفتد، سریال ها و فیلم های صاحبان مربوطه در سرویس پخش خود پخش می شوند. مانند فصل چهارم Star Trek: Discovery که کمی قبل از انتشار از برنامه نتفلیکس ناپدید شد تا از طریق Paramount+ پخش شود. تقریباً همه فصل‌ها و سریال‌های Star Trek در Paramount+ ظاهر می‌شوند، البته، و با یک اشتراک ماهانه.

مبلغی که رابین ماهانه برای خدمات استریم در اوایل سال 2023 پرداخت می کند:

ریاضیات ساده است: اگر فرنچایز مورد علاقه شما یا سریال ها و فیلم های مورد انتظار شما ناگهان با یک ارائه دهنده استریم جدید عرضه می شود، باید در جیب خود بگردید و مشترک شوید. مطمئنا، یکی ممکن است اشتراک کوتاه، که بعد از یک ماه لغو می کنید یا بلیط ها، که فقط برای یک سری خرید می کنید. البته فقط در صورتی که سرویس پخش جدید نیز آن را ارائه دهد. در هر صورت – به خدمات پخش بیشتر و بیشتری نیاز است تا بتوان همه سریال ها و فیلم های محبوب را پخش کرد. 12 یورو در ماه کافی نیست. اما چقدر کافی است؟

60 یورو در ماه: آنچه باید برای پخش پرطرفدارترین سریال ها و فیلم های سال 2023 خرج کنید

هیچ راه حلی وجود ندارد، اما شخصا نمی توانم و نمی توانم مشترک پنج تا ده سرویس پخش مختلف شوم. در نهایت احتمال برخی وجود دارد برای پخش سریال در آمازون خرید کنید، احتمالا مدتی پس از انتشار. پس از آن همه چیز دیگر باید کنار گذاشته شود – چه چیز دیگری باقی می ماند؟منبع

اما آیا 60 یورو برای استریم قیمت مناسبی است؟ و در سال 2024 چقدر خواهد بود؟ یا یک سال بعد؟ پخش جریانی و پخش جریانی جایگزین تلویزیون همانطور که قبلاً شناخته می شد، می شود. اما وقتی شرکت‌ها و شرکت‌های تولیدی بیشتر و بیشتر پلتفرم‌های پخش خود را راه‌اندازی می‌کنند، به زودی چیزی در نتفلیکس در دسترس نخواهد بود. سپس بینندگان می توانند از بین 20 یا 30 ارائه دهنده انتخاب کنند که هر کدام از آنها سریال ها و فیلم های خوبی در همه ژانرهای ممکن ارائه می دهند. آیا این اصلا کار می کند؟ اگر کاربران گم شوند چه اتفاقی می افتد؟ آیا نتفلیکس همه آنها را زیر پا می گذارد زیرا مفهوم خدمات خانه تولید کار نمی کند؟ Disney+ چیز دیگری می گوید و HBO Max در ایالات متحده به زیبایی کار می کند.

مشکل اینجا، در میان چیزهای دیگر، این است که این خدمات با توجه به ژانر و سلیقه متفاوت نیست – جدا از شاید Crunchyroll – اما پس از شرکت های تولید و ارائه دهندگان همه کاره، با خدمات شرکت تولیدی مانند Disney + یا Paramount + که فیلم ها و سریال ها را از ارائه دهندگان همه کاره می گیرند. به طور خلاصه: اگر سلیقه شما به شرکت های تولید کننده بستگی ندارد، به زودی مجبور خواهید بود هزینه های بسیار بیشتری بپردازید یا حتی بدون برخی کارها انجام دهید.

چشم انداز جریان، کم کم در حال گسترش است. چیزی که در مواجهه با موقعیت انحصاری در حال از بین رفتن نتفلیکس می تواند مثبت دیده شود، اشتراک سرویس های استریم مانند Paramount+، WOW یا Discovery+ برای دوستداران فیلم و سریال است. سرویس های دیگری مانند HBO Max در آینده در آلمان ظاهر خواهند شد.

یک بازی فکری کوچک: رابین از طرفداران فیلم و سریال است و دوست دارد تمام سریال ها و فیلم های پرفروش سال را تماشا کند. البته نتفلیکس سالهاست که یک اشتراک بوده است، آمازون پرایم به دلیل مزایای دیگر Prime مانند ارسال رایگان، در اشتراک باقی می ماند. Disney+ برای مدت طولانی وجود داشته است زیرا رابین از طرفداران مارول است و همچنین چیزهای دیگری را در Disney+ تماشا می کند. WOW و Apple TV+ نیز راه خود را آغاز کرده اند، اگرچه رابین شروع به از دست دادن مسیر خود کرده است نمی توانم به همان اندازه که مشترک شده است تماشا کنم.

رابین در حال حاضر می ترسد که HBO Max به زودی در آلمان منتشر شود و سریال HBO دیگر نمی تواند از طریق WOW پخش شود.

رابین در اوایل سال 2023 هزینه فیلم ها و سریال ها را پرداخت خواهد کرد 59.92 یورو در ماه.

همه چیز نباید باشد – اما چقدر باید باشد؟

تا زمانی که سرویس‌های پخش بیشتر و بیشتری ظاهر می‌شوند و چشم‌انداز استریم در حال تقسیم شدن است، طرفداران سریال و فیلم همیشه باید برای اشتراک‌های جدید ثبت نام کنند – حداقل اگر بخواهند همه چیز را ببینند. اما این تا کی می تواند ادامه داشته باشد؟

نتفلیکس

با وجود آن! فیلم‌ها و سریال‌های مورد انتظار بارها و بارها در Apple TV+ یا WOW ظاهر می‌شوند. رابین پس از تامل زیاد، اشتراک Apple TV+ را لغو کرد، اما WOW باقی می ماند. با این حال، سال 2022 با سرویس های پخش جدید بیشتری به پایان می رسد – Paramount+ در راه است و وقتی منتشر شد، رابین ایستگاه استریم را به عنوان یک کانال در آمازون دریافت می کند زیرا رابین می خواهد سری جدید Star Trek و Halo را ببیند. بعداً آنها همچنین مشترک Discovery+ می شوند زیرا همه مستندهای خوب حیوانات از نتفلیکس رفته اند و اکنون به آنجا می آیند.