چرا MontanaBlack در واقع MontanaBlack نامیده می شود؟ بسیاری از طرفداران استریمر آلمانی Twitch احتمالاً از این تعجب می کنند. در یک کلیپ TikTok، مونته به طور خلاصه و مختصر توضیح می دهد که این نام چیست.

این چیزی است که نام MontanaBlack در مورد آن است

هر کسی که کمی در مورد صحنه استریم آلمانی بداند دیر یا زود با این نام روبرو خواهد شد مونتانا بلک تلو تلو خوردن استریمر از Buxtehude یکی از موفق ترین اینفلوئنسرهای آلمانی در توییچ است و به او اهمیت می دهد بارها و بارها برای رسوایی های بزرگ یا کوچک.

اما MontanaBlack88 چگونه نام خود را به دست آورد؟ این سوال اکنون توسط خود استریمر در یک ویدیوی کوتاه TikTok پاسخ داده شده است:

«در آن زمان، من یک حساب کاربری در یوتیوب ایجاد کردم تا در مورد ویدیوهای گرافیتی نظر بدهم و سپس به سادگی خود را MontanaBlack88 نامیدم. و در آن زمان من بهترین دوست داشتم، یا هنوز من دوست دارم از قوطی های اسپری مونتانا بلک استفاده کنم و سال 88 سال تولد من است. و سپس من فقط خود را MontanaBlack88 نامیدم.

بنابراین نام از برند خاصی از قوطی‌های آئروسل ساخته شده توسط Montana Cans گرفته شده است. سری Black بیش از همه با فشار اسپری بالا مشخص می شود و به ویژه برای استفاده در فضای باز مناسب است. جدا از آن، سری طلایی و سفید نیز وجود دارد.

کوتاه نگه داشتن یک داستان طولانی! سال 2022 توییچ به این شکل بود:

ست قوطی اسپری مشکی مونتانا، قوطی های جیبی در 6 رنگ + 10 سر اسپری جایگزین - 6 x 150 میلی لیتر

ست قوطی اسپری مشکی مونتانا، قوطی های جیبی در 6 رنگ + 10 سر اسپری جایگزین – 6 x 150 میلی لیتر

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 1/3/2023 ساعت 4:33 بعد از ظهر

آمورانت در مورد MontanaBlack قضاوت می کند

مونتانا بلک نه تنها در آلمان محبوب به نظر می رسد. آمورانت، ستاره آمریکایی توییچ اخیراً به تعدادی از اینفلوئنسرهای آلمانی نگاه کرده و به آنها امتیاز “smash” یا “pass” داده است.

ظاهراً عکس MontanaBlack توانسته تأثیر مثبتی در Amouranth بگذارد. زیرا این بازیکن 29 ساله به مونته 34 ساله یک “خراش” واضح داد.. از طرف دیگر، همکار کنوسی با یک “گذرنامه” به صحرا فرستاده شد.