از طرف سازندگان Sword Art Online: تریلر انیمه هایپ آینده را نشان می دهد

با این حال، هنوز زمان زیادی تا انتشار باقی است! اینگونه سطح بندی سولو می شود احتمالا در ژانویه 2024 در Crunchyroll شروع کنید.

تراز انفرادی بازی ویدیویی را دریافت می کند

انیمه Solo Leveling سپس سال گذشته منتشر شد به طور رسمی توسط ناشر Crunchyroll اعلام شد!

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 04/06/2023 08:10

بنابراین، به احتمال زیاد، طرفداران انیمه می توانند مشتاقانه منتظر باشند اجرای با کیفیت خوشحال باش!

به هر حال، اگر به طور کلی به مدیوم انیمه علاقه دارید، پس نباید فیلم زیر را از دست بدهید. Suzume از ماه آوریل در سینماهای آلمان آغاز می شود. فیلم از همان کارگردان نام توست!

خب چند ماه بعد یکی هم هست اولین تریلر شگفت زده شدن از:

Solo Leveling، manhwa بسیار محبوب، سال آینده به عنوان یک انیمه اقتباس خواهد شد. در یک تریلر جدید، مدت زمان انتشار در حال حاضر محدود شده است. مقاله ما هر آنچه را که باید در مورد انیمه جدید سازندگان Sword Art Online بدانید را به شما می گوید.

انیمه

اولین تریلر بازی Solo Leveling در اینجا منتشر شد

اتفاقا به موازات انیمه نیز قرار گرفته است یک بازی ویدیویی در مورد سطح بندی انفرادی در فرایند توسعه. ما تمام اطلاعات مهم در مورد Solo Leveling: Arise را در این ویدیوی TikTok خلاصه کرده ایم:

Manwha حتی برای مدتی در صدر جدول مانگا در آمازون قرار گرفت:

سطح بندی انفرادی 01

هیاهویی که پیرامون سطح بندی انفرادی وبتون وجود دارد بسیار زیاد است! در طول دوره فعال خود (2018 تا 2021)، manhwa، همتای کره‌ای مانگای ژاپنی، بیشتر از Dragon Ball، Naruto یا One Piece در سایت‌های غیرقانونی قابل دسترسی بود. در این رابطه، گمانه زنی های اولیه در اینترنت در مورد اقتباس احتمالی انیمیشن وجود داشت.

سطح بندی انفرادی 01

این انیمیشن توسط A-1 Pictures تولید شده است. این استودیوی ژاپنی بیشتر برای Sword Art Online شناخته شده است. این نمونه کارها همچنین شامل انیمه های محبوب دیگری مانند Kaguya-sama: Love is War، 86 یا Lycoris Recoil است. همه از طریق Crunchyroll در دسترس هستند!

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع