از امروز، آلدی بار دیگر لوازم جانبی را ارائه می دهد که هر کسی که ماشین، موتور یا دوچرخه دارد باید داشته باشد. قیمت بسیار جذاب است و کمتر از همه ارائه دهندگان دیگر است.

آلدی پمپ باد شارژی آینهل را به قیمت 29.99 یورو می فروشد

اگر نمی خواهید هر بار برای چک کردن باد لاستیک یا باد کردن لاستیک خود به پمپ بنزین بروید، می توانید یک گجت کاربردی از Aldi Nord خریداری کنید. از 27 مارس 2022، پمپ باد شارژی آینهل به قیمت 29.99 یورو به فروش می رسد (به Aldi Nord نگاه کنید). می توانید از آن برای بررسی و باد کردن تمام لاستیک های اتومبیل، موتور سیکلت، دوچرخه و دوچرخه های الکترونیکی استفاده کنید. آداپتورهای مناسب در محدوده تحویل گنجانده شده است تا دریچه های معمولی دوچرخه نیز مشکلی نداشته باشند.

به پیشنهاد Aldi Nord نگاه کنید

اما پمپ هوای باتری حتی می تواند کارهای بیشتری انجام دهد، زیرا یک پورت USB وجود دارد. از این طریق پمپ هوا تبدیل به یک پاوربانک قدرتمند می شود، که می تواند تلفن هوشمند، تبلت و سایر دستگاه های شما را با انرژی تامین کند. همچنین آداپتورهایی وجود دارد که می توانید از آنها برای باد کردن توپ ها و اسباب بازی های آبی استفاده کنید. گجتی که نه تنها برای ماشین، بلکه برای فعالیت های دیگر هم می توانید از آن استفاده کنید.