از این طریق برای تلفن همراه قدیمی خود پول دریافت می کنید

خدمات خرید در هنگام فروش آیفون دست دوم، پردازش سریع و بدون عارضه را نوید می دهد. روند همیشه یکسان است: شما اطلاعات را در وب سایت خرده فروش آنلاین مربوطه وارد می کنید اطلاعات مربوط به دستگاه او، وضعیت آن را برآورد کنید در و توضیح می دهد آیا لوازم جانبی اصلی موجود است. ارزش مقایسه مبلغی را که برای گوشی هوشمند خود از خرده فروشان مختلف دریافت می کنید، دارد. هنگامی که در مورد پیشنهاد تصمیم گرفتید، معمولاً فقط باید برچسب حمل و نقل را چاپ کنید و آیفون بسته بندی شده را به اداره پست بیاورید یا تحویل بگیرید.

اینطوری انجامش میدی: تنظیماتبطور کلیتنظیم مجدد به حالت پیش فرضتمام محتوا و تنظیمات را پاک کنید

می توانید این خرده فروشان آنلاین را امتحان کنید:

اگر از eBay استفاده می کنید، این سوال باقی می ماند: قیمت ثابت یا حراج؟ در سال های اخیر بوده است گزینه Buy It Now به طور فزاینده ای محبوب می شود. به خصوص در مورد مواردی مانند آیفون که به طور گسترده در دسترس هستند، به هر حال نبردهای مناقصه نباید اتفاق بیفتد. بنابراین، هر کسی که یک بسته کلی خوب دارد، باید یک قیمت واقعی و مورد نظر را مشخص کند گزینه پیشنهاد قیمت فعال کردن در صورت ثبت نام چند نفر از علاقه مندان، نه تنها بین قیمت ها، بلکه بین خریداران نیز حق انتخاب دارید.

پس از کلیک کردن، تمام کاری که باید انجام دهید این است پین و رمز عبور اپل آیدی شما ورودی اگر مشکلی دارید – نترسید! در مقاله ای جداگانه توضیح خواهیم داد که چگونه می توانید از آیفون خود بدون کد یا استفاده کنید بازنشانی اپل آیدی می توان:

پول برای آیفون قدیمی: کدام سرویس خرید مناسب است؟

Rebuy، BackMarket و Co.

قدرت عکس های خوب را دست کم نگیرید

گاهی اوقات هنوز هم می تواند ارزشش را داشته باشد سرویس دیگری را امتحان کنید، حتی اگر در ارزیابی اول پیشنهاد بدتری داده باشند. کمی شانس بخشی از آن است: گاهی اوقات ارزیابی خود شما و قیمت نهایی خرید متفاوت است. چیزهای عجیب و غریبی که شما را آزار نمی دهد در فروش معامله شکن هستند. بهتر است از قبل دریابید که چگونه ارائه دهندگان معتبری مانند Rebuy و BackMarket جایی هستند که می توانید گوشی هوشمند خود را بفروشید و به طور جداگانه تصمیم بگیرید که کدام قیمت برای شما مناسب است.

آیا می خواهید در مورد پایداری بیشتر بخوانید؟ سپس ما در اینجا چند مقاله هیجان انگیز برای شما داریم:

می توانید خدمات خرید بیشتری را در مقاله جداگانه ما بیابید:

سپس نسخه پشتیبان را در رایانه شخصی خود در زیر پیدا خواهید کرد برای ویرایشتنظیماتدستگاه ها.

فردی با کت و شلوار مشکی یک مک بوک باز حمل می کند و یک آیفون در دست دارد.
همچنین می توانید به راحتی آیفون خود را از طریق WLAN به لپ تاپ خود متصل کنید (منبع تصویر: IMAGO / Dean Pictures)

لغو جفت از iPhone: iCloud و AppleWatch

آیا از همه داده ها نسخه پشتیبان تهیه می شود؟ آیفون را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید – این تنها راهی است که خرید خدمات (مانند خرید مجدد) یا خریدار eBay می تواند کاری با آن انجام دهد.

در ویدیوی ما می‌توانید ببینید که چگونه Rebuy از فناوری استفاده می‌کند:

یا فروش خصوصی را ترجیح می دهید؟

اگر می خواهید آیفون دست دوم را سریع و آسان بفروشید چه باید کرد؟ ما به شما توضیح می دهیم که چگونه گوشی هوشمند خود را برای فروش آماده کنید و اگر می خواهید آن را در اینترنت بفروشید باید به چه نکاتی توجه کنید.

فروش آیفون: گوشی هوشمند خود را آماده کنید

همچنین در مرورگر می‌توانید ببینید که چه داده‌هایی در iCloud وجود دارد icloud.com تست. اگر همه داده ها، عکس ها و اسناد کامل هستند، می توانید آیفون را مستقیماً به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید.

اگر می‌خواهید آیفون (یا آی‌پد) خود را جدا کنید، باید قبل از فروش آن مطمئن شوید که فقط سخت‌افزار را می‌فروشید و هیچ داده‌ای را به کاربر جدید نمی‌فروشید. یعنی: اگر می خواهید داده ها، عکس ها و غیره خود را نگه دارید، باید آنها را در جای دیگری ذخیره کنید. فقط در این صورت باید از دستگاه استفاده کنید بازنشانی به تنظیمات کارخانه. ما به شما توضیح می دهیم که چگونه کار می کند.

پشتیبان گیری ساده و سریع به لطف iCloud

یک سناریوی معمولی: شما از فضای ذخیره سازی رایگان 5 گیگابایتی در iCloud برای یادداشت ها، داده های برنامه های مختلف و مخاطبین استفاده می کنید، اما فضای ذخیره سازی کافی برای عکس ها وجود ندارد. اگر نمی خواهید حافظه اضافی بخرید، می توانید همه تصاویر و ویدیوها در مک یا رایانه شخصی منتقل کردن.

فرض کنید دو تلفن همراه دست دوم از نظر فنی یکسان وجود دارد: الف پیشنهاد با عکس های شیک، دیگری با ضبط ضعیف یا بدون تصویر. باید مشخص باشد که کدام آگهی در اینجا شانس بیشتری برای فروش دارد.

شما همچنین می توانید از اطلاعات خود بدون مک بک آپ بگیرید. برای این مال خود را وصل کنید آیفون به کامپیوتر شما از طریق کابل یا WLAN و سپس برنامه را باز می کند “آیتونز” روی کامپیوتر شما سپس به صورت زیر کلیک کنید: آیفونبررسی اجمالیهمین حالا نسخه پشتیبان تهیه کنپشتیبان محلی را رمزگذاری کنیدبرای تنظیم رمز عبور

هرکسی که غالباً چیزی را در eBay یا eBay طبقه بندی شده فروخته است، هنگام فهرست کردن آیفون مشکل خاصی نخواهد داشت: ویژگی های مورد معمولاً به طور خودکار و به درستی اختصاص داده می شوند. شما باید با عکس ها تلاش کنید. واضح به نظر می رسد، اما توسط بسیاری از فروشندگان خصوصی نادیده گرفته می شود، که همکار من استفان نیز تأکید می کند:

استفان بابک
استفان بابک، ویرایشگر GIGA، متخصص لوازم الکترونیکی مصرفی، به ویژه صدا.

GIGA توصیه می کند

مقاله پایداری در GIGA

آخرین راه حل eBay یا eBay طبقه بندی شده؟ خوب، تقریباً: اگر نمی‌توانید چیزی از خدمات خرید دریافت کنید زیرا آیفون شما در بازار به وفور یافت می‌شود یا خراش‌هایی دارد که خرده‌فروش نمی‌خواهد نادیده بگیرد، شاید بتوانید از این طریق چیزی از آن به دست آورید. شما دارید کمی تلاش بیشتر، می تواند اما امتیاز با چیزهای دیگر: اگر بسته‌بندی اصلی، فاکتور و لوازم جانبی را با هم دارید، می‌توانید تأثیری بگذارید و نشان دهید که با دستگاه با دقت رفتار شده است.

پس از ارسال در آیفون، فقط لازم نیست منتظر بمانید، بلکه باید امیدوار باشید: زیرا قیمت اصلی خرید همیشه یکسان نیست به عنوان مثال، اگر خدمات خرید دستگاه را بدتر از شما ارزیابی کند یا آسیبی را کشف کند که خودتان متوجه آن نشده اید. سپس یک پیشنهاد جدید دریافت می‌کنید و تصمیم می‌گیرید: آیا می‌خواهم آیفون خود را برگردانم یا قیمت خرید جدید را به من پرداخت می‌کنم؟

به پشتیبان گیری از اطلاعات در مک، باید آیفون خود را از طریق کابل (یا همگام سازی Wi-Fi) به مک (سیستم عامل MacOS 10.15 یا جدیدتر) وصل کنید و آیفون خود را در Finder انتخاب کنید. سپس موارد زیر را در Finder انجام دهید: بطور کلیاز تمام اطلاعات آیفون خود در این مک نسخه پشتیبان تهیه کنیدپشتیبان محلی را رمزگذاری کنیدهمین حالا نسخه پشتیبان تهیه کن

یک تبلیغ موبایل خوب به عکس خوب نیاز دارد: دستگاه تمیز شد، صفحه نمایش روشن شد، لوازم جانبی (OVP) در کنار آن قرار گرفت. این اعتماد ایجاد می کند و قیمت را توجیه می کند.

اگر با موفقیت از داده های خود نسخه پشتیبان تهیه کرده اید، به هر طریقی، مهم است که از دستگاه خود خارج شوید و محافظ ضد سرقت را غیرفعال کنید. اگر این کار را نکنید، گوشی هوشمند حتی پس از تنظیم مجدد کارخانه (که در مرحله بعدی به آن خواهیم رسید) قابل استفاده نیست.

  • غیرفعال کردن حفاظت از سرقت: تنظیماتحساب هاکجا هستآیفون من را پیدا کنید
  • حذف Apple ID: تنظیماتحساب هالغو ثبت نام
  • اگر یکی داشته باشی ساعت اپل جفت شده با آیفون، قبل از فروش باید آنها را نیز از کار انداخت.

بازنشانی به تنظیمات کارخانه

ساده ترین مورد: یکی نه تنها یک کاربر آیفون، بلکه یک کاربر مک نیز هست، همچنین از iCloud استفاده می کند و حتی ممکن است ذخیره سازی خریداری کرده باشد. هرکسی که خدمات مربوطه iCloud را برای یادداشت‌ها، مخاطبین، تقویم، یادآوری‌ها و (در صورت وجود حافظه کافی) برای عکس‌ها در تنظیمات iCloud در iPhone فعال کرده باشد، قبلاً از مخاطبین، رسانه و موارد دیگر به صورت خودکار نسخه پشتیبان تهیه می‌کند.

در مقاله ای جداگانه به جزئیات بکاپ آیفون خواهیم پرداخت:

انتقال اطلاعات از طریق کابل یا WLAN

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع