از این به بعد پول خود را پس خواهید گرفت

در حالی که Google هزینه خرید سخت افزار و بازی Stadia را بازپرداخت می کند، هزینه اشتراک Stadia Pro را پس نخواهید گرفت. پس از همه، اشتراک ها اجرا شد و شما می توانید به همه بازی ها دسترسی داشته باشید. با این حال، اگر در 29 سپتامبر 2022 اشتراک Pro فعال دارید، می‌توانید بدون هزینه اضافی تا 18 ژانویه 2023 از آن استفاده کنید. بنابراین تا زمانی که دیگر برای خاموش شدن شارژی دریافت نمی شود و می توانید تا زمان خداحافظی به صورت رایگان از سرویس بازی ابری استفاده کنید.منبع

آنچه باید در مورد Google Stadia بدانید:

تا آن زمان، Google Stadia به طور معمول به کار خود ادامه می دهد و همچنان می توانید بدون هیچ مشکلی در روزهای تعطیل کریسمس و شب سال نو با آن بازی کنید. اما در 18 ژانویه 2023 تمام می شود و دوشاخه کشیده می شود. اگر سخت افزار یا بازی Stadia را خریداری کرده باشید، پول را پس خواهید گرفت. گوگل رسما این موضوع را تایید کرده است. با این حال، گوگل هنوز به طور دقیق نحوه بازپرداخت را فاش نکرده است. با این حال، پول باید تا 18 ژانویه 2023 بازپرداخت شود. اگر گوگل راهی را تعیین کرده است، باید آن را در پرسش‌های متداول رسمی اعلام کنید (سؤالات متداول را در Google بررسی کنید).

به روز رسانی از 10 نوامبر 2022: گوگل بازپرداخت پول سخت افزار Stadia را آغاز کرده است. این همه به صورت خودکار اجرا می شود و از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود. بنابراین گوگل از شما می خواهد که در مورد این موضوع با پشتیبانی تماس نگیرید. کل پردازنده تا 18 ژانویه 2023 کار می کند تا زمانی که واقعاً با همه تماس گرفته شود (منبع: PCGamer).

مقاله اصلی:

زبان ها:انگلیسی آلمانی

گوگل Stadia را در ژانویه 2023 می بندد

Google Stadia: هر آنچه که باید در مورد پلتفرم جدید بازی بدانید

Google هزینه های اشتراک را بازپرداخت نمی کند

با استفاده از سرویس بازی ابری Stadia، گوگل سعی کرده است تا تقریباً در هر دستگاهی، بازی های بدون عارضه را بیاورد. این پروژه شکست خورد و اکنون در حال پایان است. اگر روی سخت افزار و بازی های Stadia سرمایه گذاری کرده اید، خوشحال باشید زیرا اکنون پول خود را پس می گیرید.