اروپایی ها به لوله نگاه می کنند

مخصوصاً برای بازیکنان در اروپا، این دومین باری است که بازی دنج کشاورزی از بین انگشتان آنها می لغزد. Harvest Moon 64 در واقع سال 1999 است تنها در ژاپن و آمریکای شمالی منتشر شده است. هیچ دلیل رسمی وجود ندارد که چرا بازی در آن زمان هرگز به خرده فروشی در اروپا راه پیدا نکرد. بنابراین نینتندو اکنون به طور مداوم خود را نشان می دهد و با آخرین به روز رسانی برای Nintendo Switch Online این وضعیت را تغییر نمی دهد.

بازی های بیشتر N64 برای Nintendo Switch Online + بسته توسعه

Harvest Moon 64 فقط در Wii U در اروپا موجود است

بازی‌هایی را که به‌زودی برای Nintendo Switch Online + Expansion Pack عرضه می‌شوند اینجا ببینید:

دو بازی N64 که به صورت رسمی با Nintendo Switch Online + بسته الحاقی دریافت می کنید نیز هستند با یک نقطه ضعف بزرگ همراه است. برای مثال، دیگر نمی‌توانید هیولاهای جیبی خود را در Pokémon Stadium و Pokémon Stadium 2 وارد کنید. این ویژگی از Nintendo 64 به سوییچ نرسید.منبع

پرداخت ماهانه برای Nintendo Switch Online به شما امکان می دهد به بازی های چند نفره آنلاین و برخی از کلاسیک های قدیمی دسترسی داشته باشید. با بسته توسعه دهنده بازی های N64 نیز اضافه شده است. در جدیدترین Direct، نینتندو بازی هایی مانند Mario Party یا GoldenEye 007 را معرفی کرد که مدت هاست در آلمان ایندکس شده است. گیمرها در ژاپن نیز می توانند منتظر Harvest Moon 64 در سال 2023 باشند. با این حال، بقیه جهان چیزی دریافت نمی کنند (منبع: نینتندو).

راهی وجود دارد که شما تاکنون توانسته اید Harvest Moon 64 را در اروپا دریافت کنید. بازی کشاورزی برای کنسول مجازی Wii U در سال 2017 منتشر شد. این کنسول البته در حال حاضر در نظر گرفته شده است یکی از بزرگترین شکست ها برای نینتندو، در حالی که سوییچ هنوز هم فروش بسیار خوبی دارد.

نینتندو اخیرا بازی های قدیمی و جدید زیادی را برای نینتندو سوییچ معرفی کرده است. با این حال، برخی از آنها متعلق به خدمات آنلاین داخلی هستند. با این حال، گیمرها در اروپا باید بدون N64 کلاسیک کار کنند. این اولین بار نیست.

سوئیچ نینتندو

طرفداران نینتندو در اروپا باید بدون بازی سوییچ کار کنند

Harvest Moon 64 تنها قسمت از این سری محبوب است که در Nintendo 64 ظاهر می شود. طبق معمول باید به آنجا بروید یک مزرعه قدیمی را به شکل خود بازگردانید، کشت محصولات مختلف، مراقبت از حیوانات و دوستی با همسایگان. این سریال همچنین پیش درآمد سریال محبوب و موفق Stardew Valley (نمایش در آمازون) در نظر گرفته می شود.