ارتقاء تجهیزات و تغییر خواص

زبان ها:انگلیسی آلمانی

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع مانند بسیاری از ویژگی های دیگر در میراث هاگوارتز، این نیز خواهد بود ارتقاء تجهیزات فقط با پیشرفت خاصی در داستان باز می شود. اول از همه، شما باید قفل Room of Requirement را باز کنید. سپس به دنبال ماموریت های داستانی ادامه دهید تا به آن برسید 28. ماموریت اصلی “وروجک، کوله پشتی و ماشین بافندگی” رسید.

در طول این ماموریت شما توانایی گرفتن و مراقبت از جانوران جادویی را خواهید آموخت. اگر به جانوران غذا بدهید و مسواک بزنید، دریافت خواهید کرد ارتقاء مواد از آنها که شما نیاز به ارتقاء تجهیزات دارید.

با تجهیزات خود در هاگوارتز Legacy، مطمئناً متوجه شده اید که اینها گاهی اوقات دارای اسلات سوکت رایگان هستند و همچنین می توان آنها را با ارتقاء ارتقا داد. اما دقیقاً چگونه و کجا می توانید این کار را انجام دهید؟ در این مرحله ما به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید تجهیزات را بهبود بخشید و خواص را تغییر دهید.

میراث هاگوارتز

بهبود تجهیزات – پیش نیاز

به هر حال، شما همیشه می توانید صفات را با ویژگی های دیگر جایگزین کنید، به شرطی که مواد حیوانی کافی داشته باشید. این مبلغ را بازپرداخت نخواهید کرد. شما نمی توانید ویژگی ها را حذف کنید، فقط می توانید آنها را با ویژگی های دیگر “بازنویسی” کنید.

آزمون هاگوارتز: دانش خود را از مدرسه جادوگری آزمایش کنید

همچنین می توانید تجهیزات را به سوکت های رایگان مجهز کنید ویژگی های خانم در بافندگی. بسته به ویژگی، آنها برای مثال، اثربخشی جادوهای خاص را بهبود می بخشند. به عنوان مثال، شما با تکمیل چالش های مبارزاتی متعدد در بازی، ویژگی های جدید را باز می کنید.

شما همچنین می توانید تجهیزات را با ویژگی ها (منبع: Screenshot GIGA) تخصصی کنید.
ویژگی ها به شما امکان می دهد تجهیزات را بیشتر تخصصی کنید (منبع تصویر: Screenshot GIGA)

کمی بعد در ماموریت شما به طور خودکار یکی را قرار می دهید بافندگی در اتاق مورد نیاز. در اینجا می توانید تجهیزات را بهبود ببخشید و خواص را تغییر دهید. هر قطعه از تجهیزات را می توان در سه مرحله ارتقا داد و حمله یا دفاع را افزایش داد.

در بافندگی می توانید تجهیزات را ارتقا دهید (منبع: Screenshot GIGA).
در بافندگی می توانید تجهیزات را ارتقا دهید (منبع تصویر: Screenshot GIGA)

بسته به تجهیزات خود، به موادی از جانوران دیگر نیاز خواهید داشت. هرچه کیفیت تجهیزات بالاتر باشد، مواد حیوانی کمیاب تری باید تهیه کنید.

تغییر و حذف خواص