اختلال در طبقه بندی های eBay امروز: “دسترسی مسدود شده است”

هنگام تلاش برای ورود به برنامه eBay Classifieds یا بررسی پیام‌ها، ممکن است پیام “یک مشکل فنی وجود دارد” ظاهر شود. آیا می توان کاری برای این اختلال انجام داد؟ در حال حاضر گزارش‌های فزاینده‌ای مبنی بر مشکلات کاربران با حساب طبقه‌بندی شده خود وجود دارد.

این 71 نفر در واقع فقط می خواستند آینه خود را بفروشند (NSFW)

طبقه بندی eBay: “یک مشکل فنی وجود دارد” – راه حل ها و راهنما.

علاوه بر این، برخی از مشکلات رایج در وب سایت eBay طبقه بندی شده است. ما به شما می گوییم چگونه کمک بگیرید.

بستر، زمینه:اندروید

آزمون تخصصی Skyrim: آیا شما یک خبره واقعی Skyrim هستید؟

اگر پیام “یک مشکل فنی وجود دارد که در حال رفع است” در برنامه طبقه بندی شده eBay ظاهر می شود، اغلب خودتان نمی توانید کاری انجام دهید. در عوض، باید مدتی صبر کنید تا ارائه دهنده مشکل را برطرف کند.

پیام کامل این است “یک مشکل فنی وجود دارد که در حال حاضر در حال حل شدن است. به روز رسانی برنامه لازم نیست“. در این صورت می‌توانید اپلیکیشن طبقه‌بندی را باز کنید، اما نمی‌توانید وارد شوید و نمی‌توانید پیام‌ها را بخوانید یا به آن‌ها پاسخ دهید. آیا طبقه بندی های eBay از بین رفته است یا فقط تحت تأثیر یک اختلال هستید؟

نه تنها در آگهی‌های eBay – این روشی است که هنگام خرید آنلاین صرفه‌جویی می‌کنید:

eBay طبقه بندی شده است؟ در صورت بروز اختلال چه باید کرد؟

متاسفانه راه حل روشنی برای مشکل وجود ندارد. اگر در برنامه eBay Classifieds «مشکل فنی» می‌بینید، موارد زیر را امتحان کنید:

  • احتمالا گوشی هوشمند شما به اینترنت متصل نیست. پس مطمئن شوید که آنلاین هستید. در صورت لزوم، به طور خلاصه تلفن را به حالت پرواز تغییر دهید و همه اتصالات را دوباره برقرار کنید.
  • همچنین یک راه اندازی مجدد دستگاه می تواند به رفع مشکلات ورود کمک کند.
  • اگر لپ تاپ یا رایانه شخصی در این نزدیکی دارید، سعی کنید با مرورگر وارد شوید. شاید اختلال فقط به برنامه محدود شود.
خرابی آگهی‌های eBay
این همان چیزی است که خطا در برنامه طبقه بندی به نظر می رسد. گاهی اوقات می توانید خودتان آن را درست کنید (منبع تصویر: eBay classifieds for Android / GIGA)
  • اگر همچنان با برنامه مشکل دارید، باید کش و داده های برنامه را پاک کنید.
  • اگر نمی‌توانید وارد سیستم شوید، پیام‌ها را بخوانید یا پیشنهاد ایجاد کنید، نصب تازه می‌تواند کمک کند.

نسخه:متفاوت است

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

زبان ها:آلمانی

گالری عکس را شروع کنید(72 تصویر)

هرازگاهی مشکلاتی با «طبقه‌بندی‌های eBay» به وجود می‌آید که به این معنی است که این پلتفرم در مواقعی قابل استفاده نیست. معمولاً این نه تنها برای شما، بلکه برای همه کاربران به طور همزمان صدق می کند. اگر برنامه برای شما کار نمی کند، نگاهی به آن بیندازید کانال رسمی eBay Classifieds توییتر. معمولاً در اینجا به مشکلات فنی عمده اشاره می شود. گاهی اوقات می توانید از اینجا کمک بگیرید. یک پیام خصوصی به تیم رسانه های اجتماعی ارسال کنید و مشکل خود را شرح دهید.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

یادداشت از 1391/10/24: در حال حاضر گزارش‌های بیشتری از کاربرانی وجود دارد که نمی‌توانند به حساب آگهی‌های eBay خود دسترسی پیدا کنند. در عوض، پیامی ظاهر می شود که “دسترسی مسدود شده است”. بنابراین خدمات برای بسیاری از کسانی که تحت تاثیر قرار گرفته اند قطع شده است. اگر تحت تأثیر قرار گرفته اید و نمی توانید از برنامه طبقه بندی شده استفاده کنید، باید صبر کنید تا مشکل برطرف شود. هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه مشکل کجاست و چقدر طول می کشد تا همه چیز دوباره کار کند وجود ندارد. هیچ اطلاعاتی از ارائه دهنده در مورد تعمیر و نگهداری یا هر گونه اختلال دیگر وجود ندارد. اگر برنامه برای شما کار نمی کند، شما تنها نیستید. در حال حاضر باید منتظر بمانید تا مشکلات موجود در صفحات «کلاس‌بندی‌های eBay» برطرف شود. فقط می توانید سعی کنید از طریق دستگاه دیگری، به عنوان مثال، رایانه شخصی به جای برنامه روی تلفن همراه، به این سرویس دسترسی پیدا کنید.