بازی اکشن ماجراجویی انحصاری PS5، Ghostwire: Tokyo احتمالاً به Xbox Series X|S راه پیدا خواهد کرد. شواهد محکمی از این موضوع را می توان در دکوراسیون دیوار در Bethesda مشاهده کرد.

گوست وایر توکیو

بازی انحصاری بعدی PS5 روی ایکس باکس قرار می گیرد

Ghostwire: Tokyo یک مورد بسیار خاص است. این اکشن ماجراجویی در 25 مارس 2022 تحت پرچم Bethesda منتشر شد به طور انحصاری برای پلی استیشن 5 و رایانه شخصی. Xbox Series X|S کنار گذاشته شد، حتی اگر مایکروسافت توسعه دهندگان و ناشران را خریداری کرده بود.

با این حال، در حال حاضر، به نظر می رسد که بازیکنان ایکس باکس در توکیو فراطبیعی انتظار بیشتری دارند. Klobrille، کارشناس آلمانی Xbox، تصویری را در توییتر به اشتراک می‌گذارد تزیین دیوار بزرگ بازی در استودیو Bethesda در لندن نشان می دهد. در آنجا می توانید ببینید که Xbox Series X | S قبلاً به عنوان یک پلتفرم فهرست شده است (منبع: صندلی توالت در توییتر).

در اینجا چیزی است که در Ghostwire انتظار می رود: توکیو:

آیا Ghostwire: Tokyo از Deathloop پیروی خواهد کرد؟

تزئینات دیوار در Bethesda نشانه ای کاملاً مطمئن است که Ghostwire: Tokyo به Xbox Series X|S نیز می آید. با این حال، مشخص نیست دقیقا چه زمانی این اتفاق می افتد. با این حال، هواداران احتمالا مجبورند تا مارس 2023 صبور باشید. سپس قرارداد انحصاری معمولاً یک ساله به پایان می رسد. خیلی شبیه Deathloop بود. شوتر سفر در زمان نیز در ابتدا فقط برای پلی استیشن و رایانه شخصی ظاهر شد. یک سال پس از عرضه، نوبت به Xbox نیز رسید. اگر Ghostwire: Tokyo از این مثال پیروی کند، اکشن ماجراجویی باید مستقیماً به Game Pass ختم شود.

Ghostwire: Tokyo مطابق با نام خود است. پایتخت ژاپن توسط ارواح تسخیر شده است. اکنون این شما هستید که باید یک کلانشهر شبح وار حواس پرت را کشف کنید. در تست GIGA ما آن را داریم اکشن ماجراجویی 8.5 از 10 امتیاز. طراحی فوق‌العاده هیولا و داستان‌های بزرگ ارواح در اینجا با ماموریت‌های جانبی تکراری مواجه می‌شوند.