اگر می خواهید هزینه های برق خود را کاهش دهید، یک نیروگاه بالکن گزینه خوبی است. اخیراً قیمت سیستم های خورشیدی مینی به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. هم اکنون می توانید یک ست کامل در طرح شیک با قیمتی جذاب از اتو تهیه کنید. اما راه ارزان تری نیز وجود دارد.

نیروگاه بالکن ارزان برای داشتن در اتو

نکته خاص در مورد پیشنهاد اتو این است که شما سلول های خورشیدی کاملاً سیاه رنگ با خروجی هر کدام 395 وات دریافت می کنید. اینورتر همچنین دارای یک رابط WLAN است و می توانید از داده های آن استفاده کنید مینی منظومه شمسی را مستقیماً از طریق یک برنامه بخوانید. اغلب برای دریافت داده ها به یک سوکت WLAN نیز نیاز دارید. همه چیز در اینجا یکپارچه شده است و بسیار ساده تر است. در غیر این صورت هنوز کابل اتصال وجود دارد تا بتوانید به سادگی نیروگاه بالکن را به پریز وصل کنید. در Netto یک مجموعه مشابه فقط با سلول های خورشیدی مختلف وجود دارد (به Netto مراجعه کنید).

سیستم های خورشیدی کوچک در حال حاضر بسیار محبوب هستند

بیشتر و بیشتر مردم مایل به دریافت یک سیستم خورشیدی کوچک هستند زیرا نصب و ثبت نام آن در مقایسه با یک سیستم بزرگ بسیار آسان تر است. من خودم تقریباً دو سال است که از یک نیروگاه بالکن استفاده می کنم و سالانه حدود 100 تا 150 یورو در هزینه برق صرفه جویی می کنم. هر چه قیمت انرژی بیشتر شود، سیستم ارزشمندتر است. در حال حاضر نیز یارانه های زیادی برای سیستم های خورشیدی کوچک وجود دارد، به طوری که اگر فضایی برای آن دارید، خرید قطعاً ارزشمند است.