اتو نیروگاه بالکن 910 واتی را با چوک به قیمت مقرون به صرفه می فروشد


اگر می خواهید هزینه های برق خود را کاهش دهید، یک نیروگاه بالکن گزینه خوبی است. اخیراً قیمت سیستم های خورشیدی مینی به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. هم اکنون می توانید یک ست کامل با توان 910 وات را با قیمتی جذاب از اتو تهیه کنید. برای اینکه به طور قانونی در جاده باشید، باید کاری برای آن انجام دهید.

نیروگاه بالکن با توان 910 وات با قیمت ارزان از اتو در دسترس است

به روز شده در 6 ژوئیه 2023: در اتو در حال حاضر می توانید یک نیروگاه بالکن 910 واتی تهیه کنید برای 585.99 یورو (به اتو نگاه کنید). Gedikum GmbH این مجموعه را با اینورتر Deye SUN800G3-EU-230 WLAN به فروش می رساند که دارای خروجی 800 وات است. با توجه به توضیحات، می توان آن را تا 600 وات گاز داد. متن می گوید: “اینورتر را می توان تا 600 وات با کمک پشتیبانی سازنده کاهش داد”.

نیروگاه بالکن سیستم خورشیدی Gedikum سیستم خورشیدی 910W/800W آماده اتصال WIFI، کابل 3 متری

نیروگاه بالکن سیستم خورشیدی Gedikum سیستم خورشیدی 910W/800W آماده اتصال WIFI، کابل 3 متری

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2023/07/06 ساعت 10:41 ب.ظ

هزینه حمل و نقل 4.99 یورو است، بنابراین در مجموع 590.98 یورو دریافت می کنید. قیمت بسیار خوبی برای چنین نیروگاه برق بالکن قدرتمندی که می توان آن را تا 600 وات کاهش داد و بعدا قفل آن را باز کرد. توصیه می کنیم با این حال، ابتدا باید با خرده فروش تماس بگیرید تا ببینید آیا این واقعا امکان پذیر است یا خیر.

اگر نمی‌خواهید ریسک کنید، می‌توانید به Netto ضربه بزنید:

مقاله اصلی:

قیمت نیروگاه های بالکن هر روز جذاب تر می شود. شما در حال حاضر می توانید یک مجموعه از VENDOMNIA از Otto تهیه کنید فقط 580 یورو (به اتو نگاه کنید). خوشبختانه هیچ هزینه حمل و نقلی برای تحویل توسط باربری وجود ندارد، بنابراین شما واقعاً فقط باید 580 یورو بپردازید. هر چیزی زیر 600 یورو در حال حاضر قیمت خوبی است. اگر می خواهید چند یورو بیشتر پس انداز کنید، می توانید نگاهی به نت بیندازید.

نیروگاه بالکن سیستم خورشیدی VENDOMNIA

نیروگاه بالکن سیستم خورشیدی VENDOMNIA

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 06/07/2023 20:12

نکته ویژه در مورد پیشنهاد اتو این است که شما سلول های خورشیدی قدرتمندی با قدرت 410 وات، یعنی در مجموع 820 وات دریافت می کنید. اینورتر همچنین دارای یک رابط WLAN است و می توانید از داده های آن استفاده کنید مینی منظومه شمسی را مستقیماً از طریق یک برنامه بخوانید. اغلب برای دریافت اطلاعات به یک سوکت وای فای نیاز دارید. همه چیز در اینجا یکپارچه شده است و بسیار ساده تر است. در غیر این صورت هنوز کابل اتصال وجود دارد تا بتوانید به سادگی نیروگاه بالکن را به پریز وصل کنید.

این چیزی است که باید در مورد نیروگاه های بالکن بدانید:

چه چیز دیگری برای نیروگاه بالکن خود نیاز دارید

اگر چنین نیروگاه بالکنی را سفارش دهید، سلول های خورشیدی، کابل ها و اینورتر را دریافت خواهید کرد، اما از دست دادن یک براکت. از آنجایی که چنین سیستم خورشیدی مینی را می توان نه تنها در بالکن بلکه در یک سوله باغ نیز نصب کرد، راه حل های مختلفی وجود دارد. بهتر است به Otto’s نگاهی بیندازید، آنها پایه های مختلفی را ارائه می دهند (Otto’s را بررسی کنید).

در غیر این صورت باید کابل پسوند برای اتصال اینورتر به پنل های خورشیدی کابل های نصب شده معمولا خیلی کوتاه هستند، بنابراین نمی توانید به آنها دسترسی پیدا کنید. کابل های MC4 با قیمت ارزان از آمازون در دسترس هستند (آمازون را بررسی کنید). معمولا یک یا دو متر کافی است. با این حال، همیشه بستگی به فاصله اینورتر از سلول های خورشیدی دارد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع