اتاق فرار کارخانه متروکه کرج, اندیشه | allescape

زندان گور از جمله سناریوهای این اتاق فرار مشهد است که در طرقبه اجرا می شود. اتاق فرار حمام شوم ، ساخته مجموعه اتاق فرار الموت در ژانر ترسناک و در منطقه شهرک غرب شهر مشهد میباشد. در بازی اتاق فرار بازیکنان در گروه های ۳ الی ۱۰ نفره وارد اتاق می‌شوند.

اپراتور وظیفه دارد که به عنوان مثال در هنگام ورود به اتاق از دستگاه مه ساز استفاده کند و یا در قسمتی از بازی صدای وحشتناک را پخش کند. علاوه بر همه این‌ها، اپراتور بازی کسی است که اگر دچار مشکل شدید می‌توانید با او تماس بگیرید. در پرتال مای اسکیپ، همواره سعی کردیم که بهترین اتاق فرار ها را به پلیرهای عزیز پیشنهاد دهیم و معیار پیشنهاد اسکیپ روم به پلیر های عزیز، بر اساس تعداد تجربه و سلیقه پلیرهایی است که با ما تماس میگیرند. میانگین متراژ اتاق فرار در دنیا ، ۴۵ متر مربع می باشد و حداقل فضا برای حداقل تعداد شرکت کننده ( دو نفر ) بیست متر مربع می باشد. هرچه فضای بازی شما در اتاق فرار بزرگتر باشد ، شما می توانید انتظار فضاهای بیشتری در بازی داشته باشید و یا با تعداد شرکت کننده ی بیشتری شرکت کنید.

گروه سنی اتاق فرار

این اتاق یک شبیه‌ساز محیط موزه است و شما باید خود را از آن خارج کنید. زمانی‌که لیزرها فعال می‌شود، اگر به هرکدام نورها برخورد کنید ۱ دقیقه از زمان باقی‌مانده کسر خواهد شد. برای رزرو یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس بگیرید یا به وب‌سایت این مجموعه مراجعه کنید. محیط این اتاق مانند یک هتل طراحی شده که داستان آن بسیار به واقعیت نزدیک باشد. در این سناریو شما در اواسط جنگ دوم جهانی در یکی از زندان‌های برلین اسیر شده‌اید، سعی کنید در مدت‌زمانی که برای شما تعریف شده است، از این زندان فرار کنید که این کار اصلا کار ساده‌ای برای شما و دوستانتان نخواهد بود.

ترکیب می کنه که خیلی برای دورهمی های خانوادگی که معمولا با همراهی والدین و کودکانه، مفید و نشاط نورپردازی در اتاق فرار آوره. کارخانه عجیب شکلات سازی یه دنیای خیالی و رنگارنگه که کارتون رو به واقعیت تبدیل کرده و با استفاده از موزیک و بازی های جذاب بازیگرا، هر لحظه هیجان و شادی را به بیننده ها تزریق می کنه. از بین موضوعات رایج بین فیلم ها، معمولا فیلم هایی که مربوط به دنیاهای فانتزی و موضوعات غیر واقعی هستن؛ تقریبا برای همه جذابن و افراد تو هر سنی دوس دارن بشینن و فیلم های شاد تخیلی رو ببینن. این فیلم ها به دلیل درگیر کردن قوه تخیل، نشاط خاصی به همراه دارن که معمولا باب طبع همه میشه. فیلم هایی مثل جومانجی 1، 2 و 3 ، یا فیلم چارلی و کارخانه شکلات سازی و …

  • اتاق فرار سرقت از اداره مشهد در بلوار ملک آباد، بین ملک آباد ۲۷ و ۲۹، پلاک ۱/۳۸۵ واقع شده است و شماره تلفن ۰۹۱۵۳۰۷۵۳۷۷ برای رزرو این مجموعه قابل استفاده است.
  • حداقل از یک کپسول بیوورسال ( کپسول آتش‌نشانی) ۶ لیتری برای جلوگیری از آتش‌سوزی استفاده کنید.
  • محیط این اتاق مانند یک هتل طراحی شده که داستان آن بسیار به واقعیت نزدیک باشد.

اتاق فرار کارخانه متروکه کرج, اندیشه | allescape طراحان حرفه‌ای همیشه باید برای انتخاب معماهایی که در آن از رنگ و نور استفاده شده است، آن‌ها را در نور واقعی اتاق و زمانی که بازیکنان قرار است در آن بازی کنند انتخاب می‌کنند. “منصفانه” به چه معنی است؟ یعنی اینکه بازیکنان با منابع موجود در اتاق بتوانند با تکیه‌بر عقل و مهارتشان پیروز شوند. منصفانه یعنی یک بازیکن می‌تواند از تجربیات بد جلوگیری کند. بدان معنا که بازیکنان می‌توانند روی برنده شدن خود کنترل داشته باشند. این قانون ازآن‌جهت اهمیت دارد که بازیکنان می‌خواهند برنده واقعی باشند. حتی شکست منصفانه هم برایشان جذاب خواهد بود تا ناعادلانه باختن به طراحی غلط و غیراصولی معما؛ بنابراین معمای اتاق فرار باید حل شود.

فاصله اسکیپ روم اصفهان تا خانه موزه عروسک و اسباب بازی