اتاق فرار تهران رزرو اسکیپ روم ترسناک تا 90% تخفیف تخفیفان | allescape

اتاق فرار تهران رزرو اسکیپ روم ترسناک تا 90% تخفیف تخفیفان | allescape اولین بار در سال ۲۰۰۷ میلادی در شهر سیلیکون ولی اتاق فرار توسط این دانشجوی ژاپنی طراحی اسکیپ روم و عملی شد. • در یک سری از بازی‌های اتاق فرار، به شما دمپایی مخصوص بازی داده می‌شود. چون بایستی تمرکز خود را معطوف به حل معما یا فرار از محوطه بکنید.

  • فروشگاه دست‌سازه‌های هنری شرقی در طبقه همکف بلوک D قرار دارد.
  • در جهان بازی اتاق فرار زیادی وجود داره که حتی برخی از آنها سناریو خود را از همین فیلم های اتاق فرار برداشت کرده اند و در بعضی معماها از فیلم اتاق فرار الهام گرفته اند.
  • مدت‌زمان بازی در اسکیپ روم اسکیپ لند ۷۰ دقیقه و تعداد نفرات هم از ۴ تا ۶ بازیکن است.
  • اگر فقط فکر می‌کنید طراحی یک لوگو، نام و شعار زیبا می‌تواند برای شما مفید باشد باید بگوییم خیر، حتی اگر هزاران بار آن را به نمایش بگذارید.
  • مخاطب اتاق فرار اسکیپ ویژن آقایان و بانوان‌اند و محدوده سنی از ۱۶ سال به بالا و مدت‌زمان بازی هم ۶۰ دقیقه است.

گروه شرکت کنندههمانطور که اشاره کردیم، این بازی به صورت گروهی قابل اجرا است. این یعنی نمی‌توانید به صورت انفرادی بازی کنید و هم چنین نیاز به همکاری با سایر اعضای تیم دارید. همه باید با یکدیگر همکاری و تعامل داشته باشند تا معما به بهترین نحو ممکن حل شود.

نکاتی که در مورد اتاق فرار باید بدانید

اتاق فرار قربانی نیز از بازی‌های ترسناک این مجموعه است و ۴ تا ۸ نفر بازیکن دارد و از بازی‌های سخت به شمار می‌رود. اتاق فرار انتقام دیویدف (مافیا باز) از بازی‌های ترسناک و درام مجموعه است که ۴ تا ۸ نفره انجام می‌شود. جالب است بدانید که، بازی‌های فرار سرگرم کننده برای کودکان، ترسناک نیستند و شامل معماها و نقشه‌های پیچیده هم نمی‌باشند. ما می‌دانیم زمانی که شما به کمک فرزندتان بروید معما‌ها آسان‌تر حل‌ می‌شوند، اما اگر کودک‌تان نتواند چیزی را حل کند، فضای اتاق به سرعت خسته کننده می شود. اگر با یک کودک کوچک بازی می‌کنید، اتاق را برای اشیاء کوچکی که ممکن است به صورت تصادفی استنشاق یا بلعیده شوند، بررسی کنید.

موسیقی مناسب و منطبق با سناریو

این کافه عرضه‌کننده انواع نوشیدنی‌های سرد، نوشیدنی‌های گرم، غذا‌ها و کیک‌ها است. افرادی که ناراحتی قلبی و تنفسی دارن و خانم های باردار اجازه ورود به بازی رو ندارن. همه اعضای شرکت کننده باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشن و به هیچ عنوان کودکان زیر سن اعلام شده را همراه خودتون نیاورید. در ورود اطلاعات و انتخاب زمان بازی دقت کنید چون امکان تغییر یا کنسل کردن نوبت پس از تایید وجود نداره و مبلغی برگشت داده نمیشه . در اینجا لازم است چند راهنمایی کوتاه و خلاصه به افرادی که علاقه‌مندند تا در این بازی شرکت کنند داشته باشیم.

در غیر این صورت، شما هم همانند ارواح خبیث برای همیشه در داخل خانه زندانی خواهید شد. مخاطب اتاق فرار اسکیپ رد نوجوانان، جوانان و بزرگ‌سالان‌اند و تعداد نفرات آن هم بین ۴ تا ۸ نفر است. بسیاری از مجموعه‌ها تصور می‌کنند که جذب بازیکن فقط به پیش از بازی محدود می‌شود و پس از انجام بازی توسط بازیکنان، فرآیند به پایان می‌رسد؛ اما این مرحله بسیار مهم است و اهمیت آن نباید نادیده گرفته شود. شما به‌عنوان یک مجموعه اتاق فرار باید رضایت بازیکنان را جلب کنید.