اگر یک حرفه ای یا علاقه مند با تقاضای بالا هستید و به دنبال نرم افزاری برای ویرایش تصویر و عکس هستید، در حال حاضر می توانید یک معامله واقعی در آمازون داشته باشید. “اشتراک عکس Adobe” با Photoshop و Lightroom به عنوان بخشی از دومین روز پرایم 2022 با مجوز سالانه بسیار کاهش یافته وجود دارد. GIGA تمام اطلاعات را برای شما دارد.

طرح Creative Cloud Photo فقط با Photoshop CC و Lightroom CC 131.98 یورو 73.95 یورو

Photoshop CC برنامه پیشرو برای ویرایش انواع گرافیک است که از نظر کارایی و کارایی از هیچ برنامه ویرایش تصویر دیگری پیشی نمی گیرد. Lightroom CC یک برنامه قدرتمند برای مدیریت عکس های دیجیتال و توسعه سریع عکس های RAW با طیف گسترده ای از گزینه های ویرایش است.

اشتراک عکس Creative Cloud به قیمت 85.58 یورو در آمازون

اشتراک عکس Creative Cloud در درجه اول برای کاربرانی مناسب است که ویرایش تصویر و/یا عکاسی دیجیتال را به صورت حرفه ای یا به عنوان یک سرگرمی با تقاضاهای بالا انجام می دهند. اگر قصد داشتید با برنامه های پردازش تصویر حرفه ای، مدیریت تصویر و توسعه RAW که به هر حال ابزار استانداردی در صنعت محسوب می شوند آشنا شوید، احتمالا دیگر بهانه ای ندارید.

اشتراک عکس Creative Cloud شامل برنامه های Adobe Photoshop CC و Adobe Lightroom CC شامل 20 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری در مجوز 1 ساله با قیمت پایین 73.95 یورو. برای مقایسه: قیمت عادی 131.98 یورو برای یک سال است – شما 44 درصد پس انداز می کنید. کد فعال سازی فوراً از طریق ایمیل ارسال می شود. برای بازخرید حساب کاربری با Adobe و دانلود برنامه ها مورد نیاز است. با این حال، این پیشنهاد به طور انحصاری برای مشتریان Amazon Prime به عنوان بخشی از دومین روز پرایم 2022 در دسترس است.

اشتراک عکس Creative Cloud به قیمت 85.58 یورو در آمازون

برنامه ها برای ویندوز و مک مناسب هستند، همچنین می توانید از Photoshop CC در iPad استفاده کنید. البته تمام به روز رسانی های برنامه برای دوره اشتراک نیز گنجانده شده است.

اشتراک عکس Adobe Creative Cloud با قیمت پایین: پیشنهاد برای چه کسی ارزش دارد؟