آی پد آینده: آنچه می تواند در سال 2024 به واقعیت تبدیل شود

حداقل چشمگیر به نظر می رسد …

اما چرا باید بتوان آی پد را تا کرد؟ استدلال یوتیوبر: برخلاف iPhone and Co.، تبلت همیشه نباید فورا آماده استفاده باشد، بیشتر اوقات در کیس استفاده نمی شود یا روی میز دراز می کشد. اگر پس از آن گرفته شد، دلیل خوبی است، نه به این دلیل که مثلاً باید به پیام‌های کوتاه واکنش سریع نشان دهید. به طور خلاصه: با یک گوشی هوشمند – به عنوان مثال با Samsung Galaxy Z Flip 4 – فرآیند تا شدن زمان غیر ضروری را می گیرد، اما در iPad این عامل نقشی ندارد – یک ملاحظات هیجان انگیز.

در نگاه اول یک آیپد معمولی و کوچک. با این حال …

… و جمع و جور ذخیره کنید. ایده بسیار ساده ای که اپل می تواند در آینده نزدیک با یک آیپد خاص اجرا کند.

در یک ویدیو، YouTuber “Canoopsy” طراحی یک iPad Pro خارق العاده را به ما ارائه می دهد – این آیپد هنوز وجود ندارد، اما ما را به دیدن آینده نزدیک وادار می کند. تبلت اپل او می تواند کاری را انجام دهد که در حال حاضر فقط برخی از گوشی های هوشمند رقیب اپل می توانند انجام دهند – ممکن است خم شده و تا شده باشد. با هر شانسی، اپل رویکرد مشابهی را در اوایل سال 2024 اجرا خواهد کرد.

iPad با پیچ خوردگی در اپتیک: کاربردی تر از یک آیفون تاشو؟

اما قبل از اینکه فلپ را ببندیم، یک نگاه دیگر…

تبلت را می توان به راحتی با دستان خود جمع کرد…

اتفاقا، اساس این طراحی به وضوح یک گلکسی فولد، اولین گوشی هوشمند تاشو سامسونگ در بازار بود.

… با پیچ خوردگی – نه در اپتیک، بلکه در نمایشگر.

تبلت‌هایی مانند آی‌پد آزمایش‌شده و آزمایش شده‌اند و مدت‌هاست که در دسترس بوده‌اند، اما متأسفانه این ایده واقعاً تازه‌کننده نیست و می‌تواند خسته‌کننده باشد. مدتی پیش یک یوتیوبر رویکرد کمی متفاوت را نشان داد که می‌توانست تا دو سال دیگر به واقعیت تبدیل شود.

لوازم جانبی تطبیق داده شده نیز مفید خواهد بود، مانند این نسخه کوچک از Apple Pencil.

مطمئناً: هنوز برخی از مشکلات فنی وجود دارد که باید حل شوند، به خصوص در مورد استحکام.

پس بیایید نگاهی دقیق تر به “نمونه اولیه” او بیندازیم و در پایان با ویدیوی مربوطه پاداش بگیریم… توجه: کاربران دسکتاپ لطفا از فلش های پیمایش بالا استفاده کنند.

… به ویدیوی توضیحی توسط YouTuber – حتماً آن را تماشا کنید. ما حداقل نگاهی اجمالی به آینده احتمالی دیده‌ایم، اکنون اپل فقط باید این رویا را محقق کند.منبع

با این حال، به نظر نمی رسد که این طراحی توسط YouTuber به طور کامل توسعه یافته باشد و از این منظر بیشتر یادآور یک تامپون است.

از سوی دیگر، چنین آی‌پدی به دلیل استفاده کمتر روزانه، مطمئناً کمتر از گوشی‌های هوشمند تا می‌شود.