آیفون 14 با طرح 85 گیگابایتی با بهترین قیمت

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

محاسبه با قیمت پایین فقط در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد لغو کنید. اگر این را فراموش کنید، قرارداد تا یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما می توان ماهانه آن را لغو کرد.

جزئیات تعرفه در یک نگاه:

  • تعرفه: اسمارت ام
  • شبکه: وودافون
  • 85 گیگابایت حجم داده 5G (حداکثر 500 مگابیت بر ثانیه)
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • حداقل مدت 24 ماه، مهلت اطلاع رسانی 1 ماهه
  • 100 یورو پاداش قابل حمل شماره
  • gig Combo با عنوان: با قرارداد تلفن ثابت Vodafone ماهیانه 5 یورو پس انداز کنید

اپل آیفون 14 با قرارداد: به همین دلیل معامله ارزشش را دارد

هزینه های بسته تعرفه در یک نگاه
شارژ پایه
(ماهانه)
44.99 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
149 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
39.99 یورو
حمل دریایی
(یک بار)
رایگان
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
1268.75 یورو
ارزش دستگاه
(بهترین قیمت آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
845.99 یورو
تعرفه هزینه موثر
(مجموع هزینه ها منهای ارزش دستگاه و پاداش)
322.76 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه 13.75 یورو
به پیشنهاد Sparhandy

که اپل آیفون 128 گیگابایت طبق مقایسه قیمت ایده آلو، در حال حاضر حدود 846 یورو (با احتساب حمل و نقل) قیمت دارد. اگر این مبلغ و پاداش همراه داشتن شماره خود را از مجموع هزینه های حداقل مدت قرارداد 24 ماهه کم کنید، 322.76 یورو برای تعرفه باقی می ماند. متناظر 13.75 یورو در ماه – قیمت بسیار پایین برای Allnet/SMS با نرخ ثابت با 85 گیگابایت حجم داده 5G. اگر قبلاً با Vodafone قرارداد تلفن ثابت دارید، از طریق آن پرداخت می کنید گیگ ترکیبی فقط 39.99 یورو در ماه و همراه با یک قیمت موثر 8.45 یورو بیرون.

پیشنهاد در اسپارتندی را مشاهده کنید

آخرین نسل آیفون، آیفون 14، تنها چند ماه است که در دسترس است. اکنون می‌توانید با گوشی‌های هوشمند جدید اپل قراردادهای تلفن همراه خوبی دریافت کنید. در Sparhandy در حال حاضر یک پیشنهاد بسیار ارزان با آیفون 14 در یک بسته با تعرفه 5G 85 گیگابایتی در شبکه Vodafone وجود دارد.

آیفون 14 با تعرفه 85 گیگابایتی با قیمت مقرون به صرفه در اسپارتندی

ویدئو: چگونه بفهمیم تعرفه ارزان است یا نه:

اسپارهندی بهترین قیمت موثر را در مقایسه با سایر پیشنهادات به شما ارائه می دهد (مشاهده پیشنهاد در اسپارهندی). علاوه بر این یک تعرفه بسیار قوی با وجود دارد 85 گیگابایت ظرفیت داده 5G در شبکه وودافون آیفون جدید تا چند هفته دیگر به شما تحویل داده می شود. اگر قبلاً مشتری تلفن ثابت Vodafone هستید، می توانید از آن استفاده کنید گیگ ترکیبی یک بار دیگر 5 یورو در ماه پس انداز کنید و 20 گیگابایت حجم داده اضافی دریافت می کند – بنابراین در مجموع 105 گیگابایت.

پیشنهاد در اسپارتندی را مشاهده کنید

که آیفون 14 اینجاست: اپل آخرین نسل آیفون را معرفی کرده است. دستگاه ها از آن زمان تا کنون بوده اند موجود در فروشگاه ها از 16 سپتامبر 2022. جایگزین خرید فردی: شما آن را سفارش می دهید آیفون 14 همراه با قرارداد.