آیفون 14 با تعرفه 50 گیگابایتی با قیمت مناسب

محاسبه مثال ما به پرداخت اقساط 36 ماهه اشاره دارد. همچنین امکان پرداخت وجه دستگاه طی 24 یا 48 ماه وجود دارد. حداقل مدت تعرفه همیشه 24 ماه و مستقل از طرح اقساطی انتخابی است.

هزینه های بسته تعرفه در یک نگاه
شارژ پایه
(ماهانه)
37.99 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
1 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
رایگان
حمل دریایی
(یک بار)
4.99
کل هزینه بعد از 36 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
1373.63 یورو
ارزش دستگاه
(بهترین قیمت آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
759 یورو
تعرفه هزینه موثر
(هزینه کل کمتر از ارزش دستگاه)
614.63 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه 17.07 یورو
به پیشنهاد در Curved

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

محاسبه با قیمت پایین فقط در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد لغو کنید. اگر این را فراموش کنید، قرارداد تا یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما می توان آن را ماهانه لغو کرد.

آیا به دنبال یک معامله عالی برای آیفون 14 هستید؟ سپس Curved پیشنهاد عالی برای شما دارد. در حال حاضر می توانید جدیدترین گوشی هوشمند اپل را همراه با تعرفه 50 گیگابایتی در شبکه o2 با صرفه جویی بی نظیر ایمن کنید. ما تمام هزینه ها را محاسبه کرده ایم و به شما نشان می دهیم که چرا یک پیشنهاد واقعا خوب با آن دریافت می کنید.

آیفون 14 با طرح 50 گیگابایتی 37.99 یورو در ماه در Curved

جزئیات تعرفه در یک نگاه:

  • شبکه: o2
  • تعرفه: Mobile M Boost
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • 50 گیگابایت ظرفیت داده 5G (حداکثر 300 مگابیت بر ثانیه دانلود)
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • پرداخت اقساط 36 ماهه
  • حداقل مدت قرارداد 24 ماه، مهلت اطلاع رسانی 1 ماهه
  • تابع اتصال: تعرفه را می توان به طور همزمان روی 10 دستگاه استفاده کرد
  • حجم داده ها هر سال افزایش می یابد 5 گیگابایت در

اپل آیفون 14 با قرارداد: به همین دلیل معامله ارزشش را دارد

ویدئو: چگونه بفهمیم تعرفه ارزان است یا نه:

این اپل آیفون 14 128 گیگابایت طبق مقایسه قیمت ایده آلو، در حال حاضر حدود 759 یورو (با احتساب حمل و نقل) از خرده فروشان معتبر هزینه دارد. اگر این مبلغ را از کل هزینه های مدت قرارداد 36 ماهه کم کنید، 614.63 یورو برای تعرفه باقی می ماند. متناظر 17.07 یورو در ماه – قیمت پایین برای نرخ ثابت Allnet/SMS با حجم داده 50 گیگابایتی. برای مقایسه: قیمت عادی تعرفه “Mobil M Boost” 37.99 یورو است.

پیشنهاد را در Curved ببینید

Curved در حال حاضر قیمت موثر خوبی را برای آخرین آیفون برای شما به ارمغان می آورد. شما همین الان آیفون 14 را دریافت می کنید 37.99 یورو در ماه (پیشنهاد را در Curved ببینید). علاوه بر این یک تعرفه قوی با وجود دارد حجم داده 50 گیگابایت در شبکه o2 برای پرداخت اضافی و هزینه حمل و نقل، یک بار هزینه 5.99 یورو دریافت می شود. قیمت اتصال اعمال نمی شود. ویژگی های این تعرفه: شما 5 گیگابایت حجم داده در سال دریافت می کنید – بنابراین در سال دوم شما در حال حاضر 55 گیگابایت حجم داده دارید. علاوه بر این، تعرفه را می توان روی 10 دستگاه به طور همزمان استفاده کرد.

پیشنهاد را در Curved ببینید