آیفون 14 با تعرفه 50 گیگابایتی با قیمت مناسب

ویدئو: چگونه بفهمیم تعرفه ارزان است یا نه:

Curved در حال حاضر قیمت موثر خوبی را برای آخرین آیفون برای شما به ارمغان می آورد. شما همین الان آیفون 14 را دریافت می کنید 37.99 یورو در ماه (پیشنهاد را در Curved ببینید). علاوه بر این یک تعرفه قوی با وجود دارد حجم داده 50 گیگابایت در شبکه o2 برای پرداخت اضافی و هزینه حمل و نقل، یک بار هزینه 5.99 یورو دریافت می شود. قیمت اتصال اعمال نمی شود. ویژگی های این تعرفه: شما 5 گیگابایت حجم داده در سال دریافت می کنید – بنابراین در سال دوم شما در حال حاضر 55 گیگابایت حجم داده دارید. علاوه بر این، تعرفه را می توان روی 10 دستگاه به طور همزمان استفاده کرد.

پیشنهاد را در Curved ببینید

جزئیات تعرفه در یک نگاه:

  • شبکه: o2
  • تعرفه: Mobile M Boost
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • 50 گیگابایت ظرفیت داده 5G (حداکثر 300 مگابیت بر ثانیه دانلود)
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • پرداخت اقساط 36 ماهه
  • حداقل مدت قرارداد 24 ماه، مهلت اطلاع رسانی 1 ماهه
  • تابع اتصال: تعرفه را می توان به طور همزمان روی 10 دستگاه استفاده کرد
  • حجم داده ها هر سال افزایش می یابد 5 گیگابایت در

اپل آیفون 14 با قرارداد: به همین دلیل معامله ارزشش را دارد

محاسبه مثال ما به پرداخت اقساط 36 ماهه اشاره دارد. همچنین امکان پرداخت وجه دستگاه طی 24 یا 48 ماه وجود دارد. حداقل مدت تعرفه همیشه 24 ماه و مستقل از طرح اقساطی انتخابی است.

هزینه های بسته تعرفه در یک نگاه
شارژ پایه
(ماهانه)
37.99 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
1 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
رایگان
حمل دریایی
(یک بار)
4.99
کل هزینه بعد از 36 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
1373.63 یورو
ارزش دستگاه
(بهترین قیمت آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
769 یورو
تعرفه هزینه موثر
(هزینه کل کمتر از ارزش دستگاه)
604.63 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه 16.80 یورو
به پیشنهاد در Curved

محاسبه با قیمت پایین فقط در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد لغو کنید. اگر این را فراموش کنید، قرارداد تا یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما می توان آن را ماهانه لغو کرد.

این اپل آیفون 14 128 گیگابایت طبق مقایسه قیمت ایده آلو، در حال حاضر حدود 769 یورو (با احتساب حمل و نقل) از خرده فروشان معتبر هزینه دارد. اگر این مبلغ را از کل هزینه های مدت قرارداد 36 ماهه کم کنید، 604.63 یورو برای تعرفه باقی می ماند. متناظر 16.80 یورو در ماه – قیمت پایین برای نرخ ثابت Allnet/SMS با حجم داده 50 گیگابایتی. برای مقایسه: قیمت عادی تعرفه “Mobil M Boost” 37.99 یورو است.

پیشنهاد را در Curved ببینید

آیا به دنبال خرید عالی برای آیفون 14 هستید؟ سپس Curved فقط پیشنهاد مناسب را برای شما دارد. در حال حاضر می توانید جدیدترین گوشی هوشمند اپل را به همراه تعرفه 50 گیگابایتی در شبکه o2 با صرفه جویی بی نظیر دریافت کنید. ما تمام هزینه ها را محاسبه کرده ایم و به شما نشان می دهیم که چرا یک پیشنهاد واقعا خوب با آن دریافت می کنید.

منحنی: آیفون 14 با تعرفه 50 گیگابایتی با قیمت مقرون به صرفه

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع