اپل در نگاه اول گران است و نه فقط از آخرین افزایش قیمت در سال جاری. اما آنها هنوز وجود دارند، برندگان واقعی قیمت اپل در میان آیفون‌ها، مک‌ها و شرکت‌ها.

یک نکته خرید شخصی از Sven Kaulfuss.

زندگی برای کسانی که پول زیادی دارند آسان است. آخرین اما مهم، هنگام انتخاب سخت افزار اپل. اگر شک دارید، فقط گران ترین دستگاه را بخرید – هیچ عذابی برای انتخاب وجود ندارد. تنها تعداد کمی از افراد ممکن است خود را در این موقعیت حسادت‌انگیز بیابند، اما شما لزوماً نمی‌خواهید ابزار ارزان اپل را در اختیار داشته باشید. Ergo: اعمال می شود برنده واقعی قیمت-عملکرد برای پیدا کردن

برندگان واقعی قیمت و عملکرد اپل: نکات من برای iPhone، Mac و Co.

من خوشحالم که در جستجو کمک می کنم. البته لازم به ذکر است که توصیه های زیر تنها بیانگر نظر شخصی من است. دیدگاه های دیگر مورد استقبال قرار می گیرد، بالاخره هیچ دو نفری یکسان نیستند، هرکس اولویت های خود را تعیین می کند و نیازهای فردی دارد.

  • مک با بهترین ارزش برای پول: این عنوان هنوز هم می تواند اولین باشد مک بوک ایر آن را با تراشه اپل خود ادعا کنند. به لطف Apple M1، حتی نسخه دو ساله و همچنین ارزان‌ترین نسخه با 8 گیگابایت رم برای همه کارها به اندازه کافی سریع است و تقریباً هر تراشه اینتل را در سرما بیرون می‌آورد. اگر قصد ندارید هنرمند ویدیویی شوید، حتی حداقل پیکربندی با 256 گیگابایت حافظه فلش برای اکثر کاربران کافی است. در برخی مکان‌ها، دست و پا کردن حسابی خوب هنوز کمتر از 1000 یورو قیمت دارد – چه چیز دیگری برای فکر کردن وجود دارد؟ اتفاقاً من شخصاً همیشه مک بوک ایر را به مک مینی ترجیح می دهم، انعطاف پذیری که با یک نوت بوک به دست می آید برای من قیمتی ندارد.
Apple MacBook Air 2020 13.3 اینچی، Apple M1، 8 گیگابایت رم، 256 گیگابایت SSD Space Grey

Apple MacBook Air 2020 13.3 اینچی، Apple M1، 8 گیگابایت رم، 256 گیگابایت SSD Space Grey

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2022/11/07 ساعت 19:50

  • آیفون با بهترین ارزش برای پول: مطمئنا، همه دوست دارند جدیدترین آیفون 14 پرو یا پرو مکس را بخرند، اما بیایید صادق باشیم، این همان است آیفون 13 هنوز یک کلاسیک کامل است. هر چیزی جز منسوخ شدن پس از یک سال، در بسیاری از جاها بالغ و ارزان تر از اپل است.
Apple iPhone 13 - 128GB - BLACK - MIDNIGHT - جدید و OVP - WOW

Apple iPhone 13 – 128GB – BLACK – MIDNIGHT – جدید و OVP – WOW

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 11/07/2022 ساعت 7:44 بعد از ظهر

  • ساعت اپل با بهترین ارزش برای پول: جدید اپل واچ SE یک ساعت هوشمند معقول و مقرون به صرفه است. اساساً یک اپل واچ سری 8 منهای صفحه نمایش همیشه روشن و منهای ویژگی های سلامت (ECG و اندازه گیری اکسیژن خون). جدای از آن، احتمالا بهترین ساعت هوشمند دنیا با قیمتی اندک وجود دارد.
اپل واچ SE (نسل دوم) GPS 40 میلی متری آلومینیومی فضایی خاکستری اسپرت باند نیمه شب

اپل واچ SE (نسل دوم) GPS 40 میلی متری آلومینیومی فضایی خاکستری اسپرت باند نیمه شب

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 11/07/2022 ساعت 7:44 بعد از ظهر

  • آی پد با بهترین ارزش برای پول: من آن را کوتاه می کنم، فقط این را بردارید آیپد نسل نهم! جدید نیست، اما نه تنها ارزان ترین iPad، بلکه معقول ترین انتخاب است. شما باید به طراحی قدیمی، تاچ آیدی و دکمه هوم رضایت داشته باشید، اما کلاسیک هر کاری را که یک آیپد باید با رنگ های پر رنگ انجام دهد، انجام می دهد. متأسفانه، قیمت تمام آیپدهای دیگر اخیراً به قدری افزایش یافته است که توصیه به آنها دشوار است.
Apple iPad (2021) WiFi - 64 گیگابایت - Space Grey

Apple iPad (2021) WiFi – 64 گیگابایت – Space Grey

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 11/07/2022 ساعت 7:54 بعد از ظهر

  • AirPods با بهترین ارزش برای پول: در این مرحله مشخص می شود که من واقعاً نمی خواهم ایرپادهای نسل سوم را توصیه کنم، در واقع خیلی نزدیک به آنها نسل اول AirPods با جعبه شارژ MagSafe از سال 2021 AirPods Pro از طرف دیگر، دارای سرکوب فعال نویز هستند و هزینه زیادی ندارند و نسبت به نسل دوم، فقط کمی بهتر، ارزان تر هستند.
Apple AirPods Pro (2021) سفید -لوازم جانبی- جدید!  **

Apple AirPods Pro (2021) سفید -لوازم جانبی- جدید! **

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 11/07/2022 ساعت 7:48 بعد از ظهر

انتخاب باشماست

اگر طبق توصیه من خرید می کنید، نه خیلی گران، بلکه خیلی ارزان هم نیستید و باید بتوانید برای مدت طولانی از دستگاه های اپل لذت ببرید. البته می‌توانید متفاوت باشید، برای مثال اگر به AirPods یا iPad نیاز ندارید، می‌توانید کمی بیشتر روی مک و آیفون خرج کنید. هر کس فقط باید اولویت های خود را تعیین کند.