آیا قلب اتمی ارزشش را دارد؟ شوتر Game Pass منتقدان را به دو دسته تقسیم می کند

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/02/21 ساعت 21:30

Xbox Game Pass Ultimate | 3 ماه | کد دانلود ایکس باکس

قلب اتمی شما را به سال 1955 در اتحاد جماهیر شوروی از یک جهان موازی پرتاب می کند که در آن پیشرفت های علمی قابل توجهی در حال انجام است. سلاح های با تکنولوژی بالا، ربات ها و هوش مصنوعی رهبری کرده اند. با این حال، اتوپیای تکنولوژیک توسط جهش‌یافته‌های تشنه به خون و اندرویدهای متخاصم آشفته می‌شود که باید در تیرانداز به‌عنوان یک مامور ویژه آن‌ها را از بین ببرید.

اینکه تیرانداز بتواند در نهایت شما را متقاعد کند، عمدتاً به این بستگی دارد که آیا تنظیمات بصری چشمگیر و مکانیک تیرانداز قوی می تواند شما را از برخی نقاط ضعف منحرف کند. در انجمن استیم از سوی دیگر، تیرانداز تاکنون بسیار بهتر عمل کرده است – پس از بیش از 1700 رای داده شده، قلب اتمی امتیاز بسیار مثبتی دارد. (منبع: Steam)

Atomic Heart را در فروشگاه Xbox بررسی کنید!

Xbox Game Pass: آیا شوتر جدید جاه طلبی های زیادی دارد؟

Atomic Heart – Combat Trailer

پستی در Reddit امتیازات Atomic Heart را خلاصه می کند – با بررسی دقیق تر، واضح است که برخی از منتقدان این بازی را یک ماجراجویی درجه یک و هیجان انگیز در دنیایی جذاب می دانند. ظاهر بازی و سیستم مبارزه به طور خاص مورد تحسین قرار گرفته است. اما دیگران بر این عقیده هستند که توسعه دهنده Mundfish به سادگی با اولین بازی خود کارهای زیادی انجام داد – قلب اتمی پتانسیل زیادی دارد، اما نتیجه نهایی تیراندازی بیش از حد است که تلاش زیادی می کند اما واقعاً در هیچ یک از آن ها موفق نمی شود. (منبع: Reddit)

Xbox Game Pass Ultimate |  3 ماه |  کد دانلود ایکس باکس

تریلر مبارزه با قلب اتمی را اینجا ببینید:

تنظیمات و گیم پلی بسیاری از منتقدان را به یاد BioShock می اندازد، اما در حالی که شوتر 2K یک کلاسیک مدرن در نظر گرفته می شود، Atomic Heart ذهن ها را از هم جدا می کند. روی متاکریتیک دارد نسخه PS5 در حال حاضر دارای امتیاز 75 است – بازی از برخی نشریات 90 و حتی 95 امتیاز می گیرد، اما سایر منتقدان فقط 40، 50 یا 55 امتیاز می دهند. (منبع: متاکریتیک)

Atomic Heart در حال حاضر در صدر نمودارهای Steam قرار دارد – اما یک استراتژی برجسته نیز در فروشندگان برتر رخ داده است:

Atomic Heart هم اکنون به صورت یک روزه در Xbox Game Pass در دسترس است. با این حال، تیرانداز علمی-تخیلی شوروی غیرمعمول منتقدان را در تاریخ انتشار خود دچار اختلاف کرده است – برای برخی نامزد بازی سال و برای برخی دیگر یک آزمایش شکست خورده است.

مایکروسافت ایکس باکس

قلب اتمی: تیرانداز علمی تخیلی منتقدان را تقسیم می کند

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع