آیا سونی با شکست بعدی روبرو است؟


سونی ظاهرا اشتباهی مرتکب شده است که می تواند تاریخ انتشار عنوان مورد انتظار پلی استیشن God of War Ragnarök را متزلزل کند. قبل از شروع، حقوق نامگذاری، که هنوز معلق است، باید روشن شود.

خدای جنگ: راگناروک

God of War Ragnarok: آیا سونی تاریخ عرضه بعدی را از دست خواهد داد؟

God of War Ragnarök سرانجام تاریخ انتشار مورد انتظار را دریافت کرد: از 9 نوامبر 2022 همانطور که سونی اخیرا اعلام کرده است، بازیکنان باید بتوانند از ادامه داستان در مورد کریتوس و آترئوس لذت ببرند. به این ترتیب نگرانی بسیاری از طرفداران مبنی بر موکول شدن قسمت جدید سریال موفق به سال آینده برطرف شد.

اما به محض اینکه انتظارات اولیه از بین رفت، ظاهراً سونی با مشکل جدیدی روبرو شده است که می تواند تاریخ اعلام شده را به خطر بیندازد: علامت تجاری. طبق گزارش اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده، سونی از سال 2021، زمانی که بازی قرار بود در ابتدا ظاهر شود، علامت تجاری God of War Ragnarok را تضمین کرده بود.

با این حال، این در 20 ژوئن 2022 منقضی شد. دلایل این امر ذکر نشده است. اختلافات علامت تجاری می تواند طولانی باشد و مشکلات جدی ایجاد کند. بنابراین برخی از طرفداران می‌ترسند که ممکن است مشکلاتی در مورد تکمیل God of War وجود داشته باشد که انتشار را به خطر بیندازد.

سونی تمام تلاش خود را برای ایجاد 9 نوامبر انجام خواهد داد

به نظر ما اما این بعید است. سه دلیل برای این وجود دارد: اولاً گفته نمی شود که پایان علامت تجاری در ایالات متحده شروع God of War Ragnarök در این کشور را نیز به خطر بیندازد. دوما سونی هنوز تا تاریخ هدف زمان دارد در نوامبر برای درخواست مجدد برای علامت تجاری.

این چیزی است که در God of War Ragnarök در انتظار ما است:

God of War Ragnarok – تریلر سینمایی «پدر و پسر».

نکته سوم: طبق گفته PCGames، سونی همچنین باید یک دوره مهلت داشته باشد که طی آن حفاظت از علامت تجاری God of War Ragnarök می تواند تمدید شود. از آنجایی که سونی نیز احتمالاً پس از آخرین به تعویق افتادن تاریخ انتشار متوجه شده بود که بازه زمانی اصلی دیگر مناسب نیست، می‌توانست قصد داشته باشد که علامت تجاری قبلی منقضی شود.

بنابراین، احتمال اینکه 9 نوامبر غیرقابل حرکت باشد، خوب است. اما سونی باید اول عمل کند. نه تنها برای اینکه بتوانیم قرار را حفظ کنیم، بلکه با ناامنی هواداران مقابله کنیم.منبع