دو دلیل برای این تصمیم وجود دارد. برای یک چیز، نینتندو نمی‌خواهد کسی را که قیمت سوییچ افزایش می‌یابد کنار بگذارد. پس از همه، آنها همچنین باید در مسابقه شرکت کنند کل منطقه سرگرمی. دلیل دوم این است که نینتندو نمی خواهد شتاب خود را در فروش کنسول از دست بدهد (منبع: Nikkei Asia).

جدید برای سوئیچ. تریلر فیلم Cult of the Lamb را اینجا ببینید:

نینتندو برای ساخت سوییچ باید پول بیشتری بپردازد. با این حال، رئیس سازنده اکنون در مصاحبه ای به وضوح نشان می دهد که مشتریان هنوز چیزی برای ترس ندارند.

سوئیچ نینتندو

قیمت سوییچ: نینتندو نمی‌خواهد کسی را کنار بگذارد

افزایش قیمت در تولید و هزینه های حمل و نقل باعث می شود که نینتندو بیشتر و بیشتر گران شود برای ساخت کنسول های سوئیچ جدید. با این حال، در مصاحبه ای با سرویس تجاری ژاپنی Nikkei Asia، رئیس نینتندو Shuntaro Furukawa اکنون توضیح می دهد که بازیکنان نباید نگران باشند. قیمت نینتندو سوییچ ثابت خواهد ماند.

نینتندو در حال حاضر سه نسخه از سوییچ را به فروش می رساند. Nintendo Switch OLED (نمایش در آمازون)، Nintendo Switch Lite (مشاهده در آمازون) و Nintendo Switch اصلی (نمایش در آمازون). اگر نینتندو با وجود افزایش هزینه های تولید، قیمت ها را افزایش ندهد، البته، حاشیه سود شما کاهش می یابد. با این حال، سازنده نیز با بازی یا اشتراک آنلاین درآمد زیادی کسب می کند. با دمای بالای فعلی، طرفداران نینتندو نیز باید مراقب باشند: سوئیچ آنها ممکن است به دلیل گرمای بیش از حد زود از موعد بمیرد.