آیا سوئیچ برای Call of Duty خیلی ضعیف است؟

تریلر راه اندازی Warzone 2.0 | Call of Duty: Warzone 2.0

سوییچ با ایکس باکس و پلی استیشن یکسان نیست

در عوض، مرجع بر آن تأکید می کند ایکس باکس و پلی استیشن که از نظر محتوا، گروه هدف و فناوری با یکدیگر روبرو هستند. نینتندو کنسول‌هایی با چارچوب‌های فنی متفاوت را در اینجا ارائه می‌کند، با بازی‌هایی که معمولاً بیشتر خانواده‌ها و کودکان پسند هستند. بنابراین اگر نینتندو کنسول بسیار قدرتمندتری را زیر سبیل ماریو پنهان نکرده باشد، به این زودی ها تغییر نخواهد کرد.

اما در واقع تیرانداز باید روی کدام پلتفرم ظاهر شود؟ طبق گزارش سازمان رقابت بریتانیا (CMA) نمی تواند سوئیچ باشد. محافظان انحصار “هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه کنسول از نظر فنی قادر به این کار است” نمی بینند. حداقل نه با کیفیت گیم پلی مشابه ایکس باکس یا پلی استیشن (منبع: CMA).

در حالی که مایکروسافت سازنده ایکس‌باکس هنوز از یک سو با سونی در مورد آینده Call of Duty بحث می‌کند، از سوی دیگر در حال انجام برنامه‌های ملموس است. بازیکنان نینتندو نیز باید به زودی بتوانند از شوتر موفق لذت ببرند. اکنون اما تردیدهایی در مورد این پروژه مطرح شده است.

سوئیچ نینتندو

Call of Duty برای نینتندو؟ سوئیچ خیلی ضعیفه

به عنوان بخشی از تحقیقات در مورد معامله اکتیویژن بلیزارد، مایکروسافت همیشه تاکید می کند که فقط معامله بزرگ بازیکنان بیشتری از CoD لذت خواهند برد. قرارداد با نینتندو گواه این ادعاست. با این حال، تفسیر سوئیچ ثابت می کند که CMA در این مورد با طول موج مایکروسافت برابری نمی کند.

Call of Duty یک نیروی طبیعت است. اهمیت شوتر را می توان از این واقعیت سنجید که هر ناشر بزرگ بازی یک نیش می خواهد. مایکروسافت این سری را با خرید اکتیویژن بلیزارد برای خودش برنده شود و سونی نگران است که در نتیجه او را از پلی استیشن اخراج کند. اما نینتندو نیز درگیر این موضوع است.

تریلر بازی Call of Duty Warzone 2.0 را اینجا ببینید:

مایکروسافت و سازنده سوئیچ یکی برای این کار دارند قراردادکه بر اساس آن بازی Call of Duty در اختیار بازیکنان نینتندو قرار می گیرد. البته پیش نیاز این است که تصاحب ناشر CoD اکتیویژن بلیزارد با موفقیت انجام شود.

علاوه بر این، Call of Duty برای رقابت بین Xbox و PlayStation بسیار مهم است. اگر CoD دیگر روی کنسول سونی ظاهر نشود یا فقط در شرایط بدتر ظاهر شود، رقابت و در نهایت بازیکنان نیز رنج می برند. یک نظرسنجی توسط CMA نشان می دهد که برخی از گیمرها در واقع به PS5 بدون CoD پشت می کنند. CMA فقط می‌خواهد قرارداد احتمالی با سونی را در نظر بگیرد، که CoD ناشر را در پلی‌استیشن تضمین می‌کند.منبع