آیا بازار دستفروشی دختران جدی است؟ تجربه، رتبه بندی، هشدار

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

صحبت از تقلب وجود دارد و مشتریان توصیف می کنند که شرکت حتی به مهلت های پرداخت پاسخ نمی دهد.

تصویر صفحه رتبه بندی Trustpilot maedchenflohmarkt.de: نمره ضعیف در 15 مه 2023
منبع تصویر: GIGA

از ابتدای سال 2023، شکایات فزاینده‌ای از سوی فروشندگان مبنی بر عدم دریافت پول خود یا فقط پس از مدت‌زمان انتظار وجود داشته است. اگر چنین مغازه هایی به فروش خود ادامه دهند، اما تامین کنندگان آنها – در این مورد فروشندگان خصوصی – دیگر پول پرداخت نکنند، این اغلب نشان دهنده مشکلات پرداخت است. مرکز مشاوره مصرف کننده نیز به این موضوع مشکوک است و به همین دلیل نسبت به بازار دستفروشی دخترانه هشدار می دهد.

رتبه بندی Trustpilot پورتال برای خود صحبت می کند. این سایت با تنها 2.1 از 5 ستاره، نمره “ضعیف” را دریافت می کند.

Atanwalt.de نیز، بازار دستفروشی دختران قبلاً مورد بررسی قرار گرفته است و وکیل Fabian Fritsch توصیه می کند که مهلت های پرداخت روشن را برای شرکت تعیین کنید، اما در عین حال شانس را محدود می کند. در صورت ورشکستگی، «Girl Flohmarkt GmbH» باید درخواست ورشکستگی کند و سپس باقی مانده پول بین طلبکاران توزیع می شود. می توان فرض کرد که در این حالت ابتدا مقادیر بیشتری از بدهی پرداخت می شود.

توصیه ما

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

اصل فروش بازار دستفروشی دخترانه با بسیاری از مغازه های مشابه مطابقت دارد. مشابه eBay یا Vinted، می توانید لباس های شیک دست دوم را از افراد خصوصی خریداری کنید.

شواهدی وجود دارد که نشان می دهد برای دریافت پول خود با مشکل مواجه خواهید شد. بنابراین نکته ما به نظر می رسد:

  1. بیا بریم بیرون! تمام مواردی را که هنوز پست کرده اید حذف کنید. زیرا اگر آنها فروخته شوند، احتمالاً پول خود را نخواهید گرفت.
  2. اگر قبلاً منتظر مبلغ بیشتری هستید، به پلیس گزارش می دهد.
  3. می توانید یک برنامه dunning در www.online-mahnanmeldung.de ایجاد کنید. اگر می‌خواهید ادعاهای خود را مطرح کنید، این نیز در صورت ورشکستگی کمک می‌کند.

پورتال “دختران فلی مارکت” در واقع می خواهد از شما در تبدیل اقلام باکیفیت از کمد لباس خود به پول حمایت کند. اما از ابتدای سال 2023، ظاهراً همه چیز در آنجا به آرامی پیش نرفت. حتی مرکز مشاوره مصرف کننده در حال حاضر هشدار داده است.

مشاور

maedchenflohmarkt.de و maedchenflohmarkt.at چقدر معتبر هستند؟ برای پاسخ به این سوال، بررسی ها و تجربیات را خواندیم و ادعاهای مراکز مشاوره مصرف کننده و فروشندگان را بررسی کردیم.

تجارب فروشنده از بازار دستفروشی دخترانه چیست؟

به عنوان مثال، همانطور که در توییتر مشاهده می شود، ظاهراً مشکلات پرداخت خیلی زودتر شروع شده است:

نظرات از maedchenflohmarkt.de