آیا اپل به این ویژگی ها در آیفون فرصت می دهد؟

وضعیت فعلی اپل با iOS 16:

اپل باید از این فرصت استفاده کند

اولین نگاه اورتولانی به iOS 17 به صفحه قفل. از iOS 16، این می تواند سفارشی شود. برای iOS 17، طراح حتی فونت‌ها و ویجت‌های بیشتری را می‌خواهد و مهم‌تر از همه، امکان اشتراک‌گذاری صفحه‌های قفلی که ایجاد می‌کند را با سایر کاربران می‌خواهد – چرا اکنون این امکان وجود ندارد؟ Ergo: بیا اپل، این ایده خیلی منطقی است که نمی توان آن را انجام داد و باید مستقیماً اجرا شود.

این همان چیزی است که اعلان‌های جدید می‌توانند به نظر برسند. (پارکر اورتولانی)
پارکر اورتولانی که در حال حاضر برای The Verge کار می‌کند، در گذشته ایده‌های رابط زیادی را برای سیستم‌های آینده اپل ارائه کرده است. همیشه بسیار خوب فکر شده و بنابراین نوعی طرح اولیه برای توسعه دهندگان در اپل است. شاید سازنده آیفون نیز بتواند از موارد زیر الهام بگیرد ایده های iOS 17 inspire (منبع: Parker Ortolani از طریق 9to5Mac).

ایده های iOS 17: پیشرفت های مفید برای آیفون

و سپس آنها وجود خواهند داشت اطلاعیه. با آیفون 14 پرو فعلی، آیفون 14 پرو مکس و خانواده آیفون 15 آینده، آنها همچنین می توانند مستقیماً از «جزیره پویا» خارج شوند. به لطف شفافیت متفاوت بنرها، ترتیب زمانی نیز مستقیماً قابل تشخیص است.

همچنین به صفحه اصلی تعلق دارد. (پارکر اورتولانی)

هنوز چند ماه تا اولین عرضه iOS 17 برای آیفون باقی مانده است، بنابراین هنوز هیچ شایعه یا گزارش محکمی وجود ندارد. یک طراح رابط شناخته شده این شکاف را با طرحی برای سیستم عامل آینده پر می کند که ارزش دیدن را دارد. سوال باز این است: آیا اپل این ایده ها را به ویژگی های واقعی تبدیل خواهد کرد؟

سیب

و سیری؟ به گفته اورتولانی، دستیار زبان خوب نیز باید در “جزیره پویا” بسته شود و پیشرفت های بیشتری دریافت کند. به عنوان مثال، آیا مفید نیست که بتوانیم یک نمای کلی از تمام دستورات صوتی ساخته شده را مشاهده کنیم؟

به اصطلاح “فعالیت های زنده” در حال حاضر محدود به صفحه قفل هستند. برنامه ها می توانند اطلاعات را در زمان واقعی نمایش دهند، به عنوان مثال برای تحویل و سایر موارد مشابه. در iOS 17، آنها همچنین باید جای خود را در صفحه اصلی معمولی و همچنین ویجت های ظریف روی صفحه قفل به عنوان جایگزینی برای ویجت های نسبتاً حجیم و معمولی داشته باشند.

خانه جدید برای سیری. (پارکر اورتولانی)

تنها چیزی که تاکنون در مورد نسخه سیستم می دانیم این است که احتمالاً عملکردهای جدید کمتری خواهد داشت و طبق معمول در کنفرانس توسعه دهندگان اپل (WWDC) در ماه ژوئن نمایش داده می شود.

گزینه های بیشتر در iOS 17 صفحه قفل. (منبع تصویر: پارکر اورتولانی)

خط پایین: پیشرفت های کوچک اما خوب، که مطمئناً با تصویر iOS 17 مطابقت دارد. اپل مطمئناً مجبور نیست چرخ این ایده ها را دوباره اختراع کند؛ آنها می توانند توسط توسعه دهندگان اپل به شیوه ای متناسب با صرفه جویی در منابع پیاده سازی شوند. بیایید انگشتان خود را برای ماه ژوئن نگه داریم و سپس این مفهوم را که ارزش دیدن دارد را به یاد بیاوریم.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع