آهنگ جدید ترسناک بقا در حال گاز گرفتن در نمودارها است

No One Survived Early Access فقط مربوط به زامبی ها یا یافتن غذا نیست. علاوه بر مکانیزم های معمول بقا در این گونه بازی ها، باید ساخت و ساز یا خیاطی را نیز یاد بگیرید. گرافیک موفقیت جدید در نمودارهای استیم نیز قابل تمسخر نیست.

جعبه شنی زنده ماندن زامبی: هیچ کس زنده ماند

No One Survived با تمرکز قوی خود بر جمع آوری، یادگیری و ساختن، با دیگر بازی های زامبی تفاوت دارد: شما به صورت تک نفره شروع می کنید یا حالت تعاونی در دنیای پسا آخرالزمانی که باید به نحوی زنده بمانید. برای این کار نه تنها جمع آوری مصالح ساختمانی و مواد غذایی، بلکه چیزهای مهم نیز ضروری است برای یادگیری در مورد پزشکی، خیاطی و الکتروشیمی.

هیچ کس زنده ماند

هیچ کس زنده ماند

در Steam بازی همراه است عمدتا مثبت بررسی ها رتبه بندی شده است.

تریلر رسمی چند نفره: No One Survived

نسخه:2.10.91.91

Cat Play Studio

No One Survived نه تنها یک مورد را ارائه می دهد ریتم روز و شب، بلکه چهار فصل و NPCها، مانند فروشنده مواد. به طور کلی این بازی بسیار است سیستم صنایع دستی گسترده و بهترین گزینه برای آن دسته از بازیکنانی است که کمتر یک تیرانداز و بیشتر یک جعبه شنی بقا می خواهند. No One Survived در حال حاضر در دسترسی زودهنگام قرار دارد، اما بازیکنان در نظرات در حال ستایش دامنه و غنای جزئیات در بازی هستند (منبع: Steam).

علاقه؟ تریلر را ببینید:

No One Survived به سرعت وارد نمودارهای Steam شد. در حال حاضر در رتبه دهم پرفروش ترین ها (منبع: نمودارهای استیم). این بازی در 14 ژانویه 2023 منتشر شد. هنوز مشخص نیست که چه زمانی عرضه کامل خواهد شد.منبع