آنچه باید در مورد هدفون و گوشی های هوشمند به آن توجه کنید

اگر می خواهید با استفاده از یک برنامه تلفن هوشمند پیمایش کنید، باید یک دسته یا قاب نصب کنید. سپس مانند رانندگی با ماشین، همین امر در مورد زین دوچرخه نیز صدق می کند: دستان خود را از تلفن همراه خود دور نگه دارید. اگر در حال دوچرخه سواری با گوشی هوشمند در دست گرفتار شدید، مجبورید پول هشدار 55 یورو محاسبه.

امن تر از متاسفم: دوچرخه Abus با جزئیات قفل می شود

هدفون هنگام دوچرخه سواری: هیچ تضمینی وجود ندارد

به خصوص هنگام دوچرخه سواری، نباید فقط به گوشی هوشمند خود توجه کنید. همانطور که باشگاه دوچرخه عمومی آلمان (ADFC) توضیح می دهد، اینطور است منع از «پرت شدن حواس توسط دستگاه های الکترونیکیکه روی دوچرخه سوار می شوند». بنابراین هنگام ایستادن باید با عناصر کنترلی پدلکس و موارد مشابه آن برخورد کرد.

یک تور دوچرخه‌سواری در حومه شهر یا رفت‌وآمد روزانه به محل کار، از مسافران تا دوچرخه‌سواران سرگرم‌کننده، بیشتر و بیشتر مردم به دوچرخه‌های الکترونیکی روی می‌آورند. برنامه‌ها و ابزارها عملکردهای اضافی عملی را ارائه می‌دهند، اما دوچرخه‌سواران باید همیشه مراقب مواردی هستند که روی دوچرخه مجاز هستند – چه برقی یا غیر برقی.

تلفن هوشمند روی دوچرخه برقی: این می تواند برای شما گران تمام شود

مهم نیست که با دوچرخه یا دوچرخه الکترونیکی کجا می روید، یک قفل خوب ضروری است:

برای طرفداران موسیقی، مقررات کاملاً واضح نیست. استفاده از هدفون اکیداً ممنوع نیست و همیشه نیز مجاز نیست. در اینجا، همانطور که اغلب اتفاق می افتد، مورد فردی تصمیم می گیرد. مهم است که دوچرخه‌سواران و دوچرخه‌سواران الکترونیکی علیرغم پخش هدفون و موسیقی یا پادکست، سیگنال‌های هشدار و ترافیک عمومی را بشنوند. شنوایی نباید به طور قابل توجهی مختل شود. به ویژه دوچرخه سواران الکترونیکی باید بتوانند در مواقع اضطراری به دلیل سرعت بالا واکنش سریع نشان دهند.

پایه های معقول با قیمت بسیار کمتری در دسترس هستند، مانند Impact Pro Mount در آمازون. اگر در جای دیگری 5 یورو بیشتر جریمه دریافت کنید، باید 60 یورو یا بیشتر جریمه بپردازید ثبت نام در ثبت نام متخلفان ترافیکی فلنزبورگ محاسبه. پس بهتر است بدون براکت پیاده شوید و راه را حفظ کنید. همین امر در مورد تلفن نیز صدق می کند.

چه دوچرخه سواری با دوچرخه الکترونیکی باشید و چه بدون هیچ کمکی رکاب بزنید، معمولاً با کمی موسیقی در گوشتان آرامش بیشتری خواهید داشت. با استفاده از نقشه های گوگل یا برنامه های ناوبری که مخصوص دوچرخه سواران طراحی شده اند، دیگر لازم نیست نگران مسیر باشید، فقط استراحت کنید و سوار شوید. اما اگر هنگام دوچرخه سواری از هدفون استفاده می کنید یا همزمان از گوشی هوشمند خود استفاده می کنید، باید قوانین را بدانیددر سمت امن بودن

نگهدارنده گوشی هوشمند Impact Pro Mount را در آمازون ببینید

برای طرفداران موسیقی روی دوچرخه بنابراین هدفون ANC قابل بحث نیست. این دقیقاً سرکوب صدا است که آنها را در جاده خطرناک می کند. حتی گوش های بالای گوش نیز نباید در صورت چک کردن بالا بیایند. اگر می‌خواهید در امنیت باشید اما نمی‌خواهید آهنگ‌های مورد علاقه‌تان را نداشته باشید، بهتر است از هدفون استفاده کنید، یعنی هدفون بدون چسب سیلیکونی در مجرای گوش. مدل‌های فعلی صدای مناسبی را بدون بستن کامل گوش به بیرون ارائه می‌کنند.منبع