آنتونی جاشوا در مقابل جرمین فرانکلین در پخش زنده و تلویزیون – چه کسی مبارزه را پخش می کند؟

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

اشتراک در DAZN مورد نیاز است. سرویس پخش ورزشی یک ماه آزمایشی رایگان ارائه نمی دهد. بسته به گزینه، اشتراک می تواند ماهانه یا پس از یک سال لغو شود. دسترسی سالانه از نظر ریاضی ارزان تر است. حداقل به اشتراک استاندارد (29.99 یورو یا 24.99 یورو در ماه برای اشتراک سالانه) نیاز دارید. با دسترسی نامحدود (39.99 یورو / 29.99 یورو) می توانید DAZN را در چندین دستگاه به طور همزمان روشن کنید.

آنتونی جاشوا در مقابل جرمین فرانکلین: بوکس در DAZN در جریان زنده

حریف فرانکلین نمی‌خواهد حلقه را به جاشوا بدهد. این بازیکن 29 ساله پر از اعتماد به نفس وارد مسابقه می شود و شانس خود را برای شکست جاشوا می بیند. طرفداران بوکس در پخش زنده و پخش تلویزیونی مبارزه بین جاشوا و فرانکلین متوجه خواهند شد که چه کسی می تواند به عنوان برنده دستان خود را در هوا بلند کند. از ساعت 20:00 سرویس پخش ورزشی DAZN درگیری بین جاشوا و فرانکلین و همچنین برخی دعواهای اولیه از کارت مسابقه را به صورت زنده نشان می دهد. اشتراک لازم است.

مفسر اولی لیور در شب بوکس در DAZN رهبری می کند. آندریاس سلاک متخصص در کنارش است.

  • زمان قرار: 1 آوریل 2023، از ساعت 20:00
  • محل: O2 Arena، لندن
  • پخش تلویزیونی: DAZN

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

علاوه بر مبارزه اصلی بین آنتونی جاشوا و جرمین فرانکلین، رویارویی های ماتئو سیگنانی و فلیکس کش و کریگ ریچاردز و ریکارد بولوتنیکس امروز در Matchard است.

آنتونی جاشوا آخرین مسابقه بوکس خود را هفت ماه پیش انجام داد. برای اولین بار پس از 15 مسابقه، هیچ کمربند قهرمانی جهان در خطر نیست. این یا در مورد بازگشت به بازی یا در مورد پایان دوران حرفه ای او است. جاشوا با سومین باخت متوالی نمی خواهد به رینگ برگردد. این بریتانیایی بیشتر برای هواداران آلمانی از مبارزه اش با ولادیمیر کلیچکو، زمانی که قهرمان آلمانی-اوکراینی پس از شکست به بازنشستگی بوکس فرستاده شد، می شناسند.

عصر دعوا در تلویزیون رایگان نمایش داده نمی شود. با اشتراک در سرویس پخش ورزشی DAZN، می‌توانید جریان زنده جاشوا در مقابل فرانکلین را تنظیم کنید. جنگ حدود ساعت 10:30 شب شروع می شود پخش از ساعت 20:00 با مقدمات از سالن o2 لندن آغاز می شود.

آنتونی جاشوا امشب به دنبال بازگشت به مسیر حرفه ای خود است. اخیراً، انگلیسی مجبور شد دو بار شکست خود را در برابر اولسکاندر اوسیک اوکراینی قبول کند. جاشوا امیدوار است با پیروزی مقابل جرمین فرانکلین به مسیر خود بازگردد و عناوین خود را در برابر یوسایک بازگرداند. با این حال، حریف امروزی، حریف آسانی نیست، بالاخره فرانکلین تا کنون 21 برد، شامل 14 ناک اوت، کسب کرده است. او فقط یک بار مجبور به اعتراف به شکست شده است.

پخش زنده و تلویزیونی آنتونی جاشوا در مقابل جرمین فرانکلین را دنبال کنید

طرفداران بوکس این آخر هفته با هیجان منتظر لندن هستند. اینجاست که کامبک بزرگ آنتونی جاشوا امروز شنبه 1 آوریل اتفاق می افتد. شما همچنین می توانید مبارزه بین آنتونی جاشوا و جرمین فرانکلین را در پخش زنده و تلویزیون در آلمان تماشا کنید. پخش کجاست؟

DAZN را می توان در مرورگر رایانه شخصی و لپ تاپ دریافت کرد یا با برنامه های مناسب در Fire TV، تلفن های هوشمند و تبلت های اندرویدی، آیفون ها، آی پدها، بسیاری از تلویزیون های هوشمند و سایر دستگاه ها مشاهده کرد.