آمازون یک کباب پز بزرگ گازی Rösle را با قیمت بالا می فروشد

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

اگر می خواهید خود را با یک کباب پز گازی واقعا نجیب پذیرایی کنید، پیشنهاد در آمازون می تواند برای شما جالب باشد. گریل گازی Rösle “BBQ-Station Videro G3” در حال حاضر ارزان تر در آنجا فروخته می شود. در مقایسه با سایر فروشندگان پول زیادی پس انداز می کنید

آمازون کوره‌های گاز فولادی ضد زنگ Rösle را ارزان‌تر می‌فروشد

گریل گازی Rösle اساساً هر آنچه را که از یک گریل گازی مدرن انتظار دارید ارائه می دهد. از فولاد ضد زنگ ساخته شده است و بنابراین کیفیت بسیار بالایی دارد. شما یکی را دارید پنجره با دماسنج تعبیه شده در درب، بنابراین می توانید مراقب غذای کبابی خود باشید بدون اینکه مجبور باشید بارها و بارها درب آن را باز کنید. در داخل شما چهار مشعل، هر کدام با خروجی 3.5 کیلو وات دارید. با 3 کیلو وات می توانید ظروف دیگری را نیز روی شعله جانبی تهیه کنید. رنده‌های گریل از چدن لعابی ساخته شده‌اند، بنابراین می‌توانید الگوی زیبایی روی گوشت اعمال کنید. یک بطری گاز 5 کیلوگرمی را می توان کنار گذاشت.

مقاله اصلی:

تابستان نزدیک است و با آن زمان مناسبی برای کباب کردن است. اگر صاحب کوره گاز نیستید یا می‌خواهید یک مدل قدیمی‌تر را با یک دستگاه ممتاز تعویض کنید، می‌توانید مستقیماً به آمازون ضربه بزنید. این جایی است که ایستگاه BBQ کباب پز Rösle گاز Videro G4 از فولاد ضد زنگ فقط 447 یورو فروخته شد (مشاهده در آمازون).

چه چیزی یک کوره گاز را بسیار جالب می کند:

کوره گازی Rösle از آمازون چه چیزی را ارائه می دهد؟

به روز رسانی از 22 سپتامبر 2022: کوره گازی Rösle “BBQ-Station Videro G3” با مشعل های 3 + 1 اکنون در نسخه مشکی ارزان تر است. در آمازون هزینه دارد گریل گازی فقط 326.92 یورو (مشاهده در آمازون).

کباب پز گازی RÖSLE ایستگاه باربیکیو VIDERO G3 مشکی، گریل با 3 شعله اصلی و 1 جانبی، درب شیشه ای

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2022/09/22 15:47

کباب پز گازی RÖSLE ایستگاه باربیکیو VIDERO G3 مشکی، گریل با 3 شعله اصلی و 1 جانبی، درب شیشه ای

ارزان ترین قیمت بعدی برای این گریل گازی 650 یورویی پرافتخار (به اوبی نگاه کنید). فروشندگان دیگر 700 یورو و بیشتر می خواهند. بنابراین اگر این گریل گازی را از Rösle انتخاب کنید، بیش از 200 یورو در آمازون صرفه جویی می کنید.

خریداران این گریل گازی پس از خرید بسیار راضی هستند. در آمازون 4.8 از 5 امتیاز ممکن را به آن می دهد. به عنوان مثال، انتخاب مواد با کیفیت بالا، دمای بالایی که حتی در هوای سرد به آن می رسد و ساختار نسبتاً ساده مورد ستایش قرار می گیرد. بنابراین، در مجموع، یک سرمایه گذاری خوب برای یک کباب پز گاز با کیفیت است که مطمئناً برای چندین فصل کباب کردن دوام خواهد داشت.