اگرچه ژنراتور خورشیدی “فقط” یک باتری 606 وات ساعتی دارد، شما حتی دو سوکت شوکو در اختیار دارید. معمولاً فقط یک اتصال در محدوده قیمت و اندازه وجود دارد. همچنین خروجی های مختلف دیگری از طریق USB و موارد مشابه وجود دارد. بنابراین می توانید چندین دستگاه را همزمان به هم متصل کنید. در سوکت، در ماشین یا به سادگی با پنل خورشیدی شارژ می شود.

اگر همه اینها برای شما خیلی بزرگ و گران است، پس یک جایگزین وجود دارد باتری 288 وات اما همان پنل خورشیدی 100 واتی 460 یورو (مشاهده در آمازون). می‌توانید برخی از دستگاه‌های کوچک‌تر را نیز با آن شارژ کنید، اما اگر به شدت از آن استفاده می‌کنید، باید دفعات بیشتری شارژ کنید.

ALLPOWERS S300 نیروگاه قابل حمل 288Wh / 78000mAh ژنراتور خورشیدی ذخیره سازی برق سیار قابل حمل

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2022/09/23 18:26

ژنراتورهای خورشیدی در حال حاضر از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. می توانید از آن برای تبدیل نور خورشید به انرژی در هر مکانی استفاده کنید و آن را در باتری ذخیره کنید. شما دقیقاً چنین ژنراتور خورشیدی با ظرفیت 606 وات ساعت و یک ماژول خورشیدی 100 وات را در یک مجموعه دریافت می کنید. در آمازون در حال حاضر با قیمت تنها 705 یورو (مشاهده در آمازون). معمولاً باید بیش از 800 یورو برای آن بپردازید.

ALLPOWERS نیروگاه قابل حمل ژنراتور قابل حمل 606Wh 164000mAh ژنراتور خورشیدی ذخیره سازی برق سیار

اگر می‌خواهید از خود محافظت کنید اما نمی‌خواهید پول زیادی خرج کنید، در حال حاضر می‌توانید یک ژنراتور خورشیدی متوسط ​​با پنل خورشیدی 100 وات را با قیمتی کمتر از آمازون خریداری کنید. از طرف دیگر، یک مجموعه کوچکتر با پول کمتر وجود دارد.

آمازون ژنراتورهای خورشیدی را ارزان تر به صورت مجموعه می فروشد