متعلق به هر خانواده است: Bosch GO پرفروش ترین پرفروش ترین پیچ گوشتی شارژی در آمازون است. ابزار مفید در حال حاضر به خصوص ارزان است.

Bosch GO به صورت ست با بیت و جعبه: اکنون زیر 50 یورو

لازم نیست زیاد به قیمت فکر کنید: Der Bosch GO 49.74 یورو است در آمازون موجود است. این مجموعه علاوه بر پیچ گوشتی شارژی جمع و جور، شامل مجموعه بیت 25 تکه، کابل شارژ USB و L-BOXX Mini برای حمل و نقل است. به طور معمول حدود 65 یورو برای این مجموعه Bosch GO باید پرداخت شود. این پیشنهاد فقط برای مشتریان Amazon Prime معتبر است.

چه چیزی باعث محبوبیت پیچ گوشتی شارژی Bosch GO شده است؟

Bosch GO به ویژه جمع و جور است و همچنین برای مکان های صعب العبور مانند داخل رایانه شخصی مناسب است. (منبع تصویر: سازنده)

صنعتگران به ندرت با ابزار سبز بوش دیده می شوند: آنها ترجیح می دهند از مدل هایی استفاده کنند آبی سری، همین ابزاری برای حرفه ای ها. برخلاف سری سبز، نه تنها برای استفاده متوسط ​​(سرگرمی)، بلکه برای سخت ترین نیازها طراحی شده است. به گفته سازنده، Bosch GO Professional برای پیچ کردن در چوب، فلز و پلاستیک و همچنین برای کار در زمینه های کاربرد فیلیگر مانند مادربردها یا کابینت های کنترل. تمام اطلاعات در فیلم سازنده نشان داده شده است:

تا به امروز، بیش از 5000 رای مشتری برای Bosch GO در آمازون ارسال شده است که میانگین امتیاز آن 4.6 از 5 ستاره است. پیچ گوشتی شارژی در جیب شما قرار می گیرد و همچنین می تواند در مکان های صعب العبور قرار گیرد.

Amazon Prime Day 2022: شما باید این را بدانید

  • تخفیف ها فقط برای امسال است اعضای اصلی، به اشتراک پولی Amazon Prime (30 روز آزمایشی رایگان) نیاز دارد.
  • قیمت های ویژه درج شده در اینجا از هم اکنون تا چهارشنبه، 13 جولای 2022، ساعت 23:59 معتبر است. تمامی اظهارات بدون ضمانت
  • موارد زیر برای همه پیشنهادات اعمال می شود: “تا زمانی که سهام باقی مانده است”. بنابراین توصیه می شود از قبل در نظر بگیرید که کدام دستگاه آمازون را می خواهید و به سرعت ضربه بزنید.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.